Bosch TDA703021

2 ofert od 279,0 zł do 368,0 zł
Szczegóły
Producent Bosch
Moc 3200 W
Rodzaj parowe
Regulacja temperatury tak
EAN
  • 4242002765303
  • 4242002765273
  • 4242002765242
  • 5057589038042
Długość przewodu 2.5 m
Pojemność zbiornika na wodę 0.38 l
Kolor
  • szary
  • niebieski
  • granatowy
Opis

Nasz sposób na trud prasowania? Zamień to w relaks! Z przyjemnością pokazujemy linię żelazek DA70, dzięki którym pracochłonne niegdyś prasowanie oznacza teraz o dużo mniej wysiłku i więcej komfortu.

Przekonaj się, jak sensorowa technika i progresywne funkcje Sensixx’x DA70 zmienią to, nielubiane kiedyś, zajęcie. Teraz z prasowaniem uporasz się ekspresowo i bezpiecznie. Najważniejsze atrybuty urządzenia prędkie nagrzewanie urządzenia.

Grzeje wyłącznie wtedy, gdy trzyma się je w rąk. Progresywna stopa z trzema strefami naparowywania. Uniwersalne ustawienie temperatury dla wszystkich typów dzianin. Ochrona przed wybłyszczaniem ubrań. Wskaźnik nagrzania urządzenia.

uniemożliwianie osadzaniu się kamienia. Blokada kapania w niskich temperaturach. Potęga obfitej mocy – do 3000 W Żelazka Sensixx’x są nad wyraz silne i wykorzystują tę moc w inteligentny sposób. Nagrzewają się w kilka sekund, a 200-gramowy wyrzut pary wygładza w mig nawet najszczególniej uporczywe zagniecenia.

Potęga szerokiej mocy – do 3000 W Żelazka Sensixx’x są wyjątkowo silne i wykorzystują tę moc w inteligentny sposób. Nagrzewają się w kilka sekund, a 200-gramowy wyrzut pary wygładza w mig nawet najbardziej uporczywe zagniecenia.

SensorSecure – moc w parze z bezpieczeństwem Żelazko SensorSecure z czujnikiem dotyku to połączenie komfortu prasowania i wyjątkowego bezpieczeństwa. Dzięki progresywnemu czujnikowi dotyku grzeje wyłącznie wtedy, gdy trzymasz je w ręku.

Gdy zdejmiesz z niego dłoń, nastąpi automatyczne odłączenie zasilania. Dzisiaj możesz być spokojny o bezpieczeństwo swego domu i nie musisz martwić się, czy wyłączyłeś żelazko. SensorSecure – moc w parze z bezpieczeństwem Żelazko SensorSecure z czujnikiem dotyku to połączenie komfortu prasowania i unikatowego bezpieczeństwa.

Dzięki nowoczesnemu czujnikowi dotyku grzeje jedynie wtedy, gdy trzymasz je w ręku. Gdy zdejmiesz z niego dłoń, nastąpi automatyczne odłączenie zasilania. Dzisiaj możesz być spokojny o bezpieczeństwo swego domu i nie musisz martwić się, czy wyłączyłeś żelazko.

Gładko i bez wysiłku - innowacyjna stopa CeraniumGlissée Ceramiczna stopa CeraniumGlissée wyjątkowe właściwości ślizgowe i szczególnie dużą wytrzymałość na zarysowania. Gwarantuje wspaniały efekt i maksymalny komfort prasowania.

Specjalny układ kanalików optymalizuje rozprowadzanie pary. Stopa żelazka podzielona jest na 3 strefy naparowywania. Dzianina jest najpierw nawilżana przez parę wydobywającą się z otworów w górnej części stopy.

Następnie odbywa się intensywne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie materiał jest osuszany i wygładzany. Dzięki czemu prasowanie jest niezwykle efektywne, a rezultat wyśmienity. Gładko i bez wysiłku - progresywna stopa CeraniumGlissée Ceramiczna stopa CeraniumGlissée unikatowe atrybuty ślizgowe, a także niezwykle dużą odporność na zarysowania.

zapewnia nieprzeciętny efekt i maksymalny komfort prasowania. Specjalny układ kanalików optymalizuje rozprowadzanie pary. Stopa żelazka podzielona jest na 3 strefy naparowywania. Tkanina jest najpierw nawilżana poprzez parę wydobywającą się z otworów w górnej części stopy.

Następnie odbywa się aktywne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie materiał jest osuszany i wygładzany. Dzięki czemu prasowanie jest wyjątkowo efektywne, a rezultat genialny. I-Temp - jedna temperatura dla wszelkich tkanin i-Temp to znakomita sugestia trafnych ustawień temperatury dla wszystkich wariantów tkanin.

atrybuty temperatury pozostały tak dobrane, by żelazko mogło bez trudu rozprasować wszystkie zagniecenia broniąc przy tym subtelne tkaniny. I-Temp - jedna temperatura dla wszystkich dzianin i-Temp to idealna propozycja słusznych ustawień temperatury dla wszelkich typów tkanin.

cechy temperatury pozostały tak dostosowane, żeby żelazko mogło bez trudu rozprasować wszystkie zagniecenia broniąc przy tym finezyjne tkaniny. Antishine - ochrona ciemnych i delikatnych tkanin Funkcja AntiShine pomaga uniknąć wybłyszczenia ubrań.

formuje stosowne warunki prasowania dla ciemnych i finezyjnych tkanin. Jest również bezpieczna dla nadruków oraz zapobiega przywieraniu plastikowych tworzyw do stopy żelazka. Polecana jest do wszystkich subtelnych tkanin, np.: jedwabiu, nylonu, wełny itp.

Antishine - ochrona ciemnych i delikatnych tkanin Funkcja AntiShine pomaga uniknąć wybłyszczenia ubrań. Kreuje słuszne warunki prasowania dla ciemnych i finezyjnych dzianin. Jest także bezpieczna dla nadruków i zapobiega przywieraniu plastikowych materiałów do stopy żelazka.

sugerowana jest do wszystkich subtelnych tkanin, np.: jedwabiu, nylonu, wełny itp. Czy temperatura jest OK? Wskaźnik TempOK porównuje temperaturę stopy żelazka z wybranym przez użytkownika ustawieniem. Dopóki żądana temperatura nie zostanie osiągnięta – miga lampka kontrolna.

Gdy temperatura uzyska poziom zgodny z ustawionym, dioda początkuje świecić nieustannie. Wskaźnik aktywuje się zarówno podczas powiększania..