Ranking Butów Górskich Trekkingowych

Ranking buty trekkingowe

W intrenecie zjadą Państwo mnóstwo różnych butów trekkingowych. Ale które wybrać? Które buty trekkingowe będą spełniały wszystkie nasze oczekiwania w postaci wytrzymałości, nieprzemakalności, wygody oraz odporności na uderzenia w korzenie drzew czy kamyki? Ten ranking powstał z myślą, aby ułatwić wybór spośród wielu dostępnych butów górskich trekkingowych. Poniżej najlepsze naszym rankingowym zdaniem wybór butów trekkingowych.

Ranking butów trekkingowych

Poniższy ranking ma na celu ułatwienie Ci znalezienie sporów setek butów trekkingowych takich, które nie tylko będą wygodne, ale posłużą też wiele lat. Dlatego tak ważna przy wyborze butów trekkingowych jest znajomość zastosowanych technologii i materiałów w butach tekkingowych.

Buty trekkingowe męskie

Kupując buty trekkingowe męskie wybierzmy buty wygodne, buty nieprzemakalne i z trwałą podeszwą. Kolory męskich butów przeważnie są bardzie stonowane od damskich, jednak zdecydowane wstawki kolorowych materiałów nadają butom charakteru i profesjonalizmu.

Buty trekkingowe damskie

Na rynku mamy bardzo duży wybór butów trekkingowych damskich. Takie buty powinny być przede wszystkim wygodne i ładne. Poniżej wyróżnione bytu trekkingowe damskie.

 

Buty trekkingowe męskie vibram

Bardzo ważnym wyborem podczas kupowania butów trekkingowych jest wytrzymała podeszwa, która nie pęknie nawet pod ostrymi kamieniami oraz sprawi, że nie będziemy tak mocno odczuwali wyboistych kamieni. Poniżej wybrane buty trekkingowe vibram.

Lekkie nieprzemakalne buty trekkingowe

Udając się w długą wędrówkę po górach, ważny jest każdy gram, który niesiemy i w plecaku, ale też na własnych barkach czy stopach. Wybierzmy buty trekkingowe nieprzemakalne oraz lekkie – będzie nam się wędrowało zdecydowanie przyjemniej.

Uniwersalne buty trekkingowe

Jeśli nie jesteśmy zawodowcami i nie spędzamy codziennie kilkanaście godziny w górach i przy tym chcielibyśmy mieć buty uniwersalne, które również ubierzemy na spacer po parku i mieście, wybierzmy buty uniwersalne.

Jak wybrać buty górskie? Które w Tatry, Alpy czy Beskidy?

Wybierając buty trekkingowe zastanów się, po co Ci one. Czy buty wykorzystasz z Tatrach, Alpach, Baskidach, a może wystarczą Ci buty do spacerów w parku. W zależności od wyboru, kup buty trekkingowe, które będą dopasowane do Twoich wymagań. Nie kupuj butów kierując się ceną, czy opinią – wybierz te, które Tobie będą najbardziej odpowiadały. Jeśli będziesz chodził po górach, wybierz obuwie na wyprawy w góry, czyli but wysoki ponad kostkę. Jeśli potrzebne są Ci buty górskie ale na spacery po płaskich terenach, wybierz półputy.

Najlepsi producenci butów trekkingowych

Ranking producentów trekkingowych wg popularności:

  • SALEWA
  • SALOMON
  • THE NORD FACE
  • MERRELL

 

Jak wybrać buty górskie? Najlepszy naszym zdaniem trekkingi dla mężczyzn maj 2024


Najlepszy buty trekkingowe dla kobiet maj 2024

Jakie buty trekkingowe wybrać? Męskie buty górskie wg popularności

Damskie buty górskie wg popularności

 

 

Najlepsi producenci butów trekkingowych SALEWA:

MĘSKIE:

Męska odzież Salewa:

 

Najlepsi producenci butów trekkingowych SALOMON:

MĘSKIE:

DAMSKIE:

Najlepsi producenci butów trekkingowych THE NORTH FACE:

MĘSKIE:

DAMSKIE:

Najlepsi producenci butów trekkingowych MERRELL:

MĘSKIE:

DAMSKIE:

 

 

Zobacz ranking butów trekkingowych według popularności serwisu Ceneo

 

 

 

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.