Polowanie na robale (5908215002015)

2 ofert od 56,47 zł do 70,31 zł
Szczegóły
Producent Egmont
EAN 5908215002015
Opis

Polowanie na robale to arcyciekawa walka o skwierczące na ruszcie dżdżownice!
Polowanie na robale to także, a może z reguły, nauka liczenia i znaczne emocje. Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby robali znajdujących się na specjalnych płytkach. Gracze zdobywają je, rzucając kostkami - im więcej oczek zgromadzą na kostkach, tym więcej robali zdobędą. Ale gdy zbytnio ryzykują, mogą stracić wszystko!

W zestawie:
- 16 płytek z robalami
- 8 kostek

Gracze wcielają się w role kurczaków walczących o jak najlepsze porcje robali znajdujące się na ruszcie. Kto zdobędzie ich najwięcej, wygrywa grę.
Zabawny temat gry wspaniale pasuje do tej bardzo wciągającej i emocjonującej gry, która bez dwóch zdań spodoba się równocześnie dzieciom jak i dorosłym. Dopełniającą zaletą gry jest to, iż w szczególnie przyjemny sposób pozwala dzieciom utrwalać umiejętności dodawania i odejmowania.
Nie czekaj i leć na pieczone robale! Jeżeli nie chcesz, żeby inni gracze oskubali ruszt do ostatniego robala, przysiądź się i walcz o najlepsze kąski. Miej oczy szeroko otwarte i nie pozwól, by ktoś pozbawił cię posiłku! Zapoluj na robala!


Akcesoria w zestawie

- 16 płytek z porcjami pieczonych robali (płytki o wartościach od 21 do 36)
- 8 kostek (na każdej kostce jest robal i od 1 do 5 oczek)
- Instrukcja