Telewizor 65 cali Ranking

Dla kogo duży telewizor 65 cali

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób mogło sobie pozwolić na kupno dużego telewizora o przekątnej ekranu 65 cali. Takie telewizory były po prostu bardzo drogie, a jakość nie była zadowalająca. Dzięki postępowi technologicznemu dziś takie telewizory stały się tańsze i tym samym dostępniejsze. Aby dobrze kupić tak duży 65 calowy telewizor, musimy skupić się na kilku parametrach technicznych, które definiują jakość i standard telewizora.

Jaki kupić telewizor 65 cali

Telewizory można podzielić na kilka kategorii: plazmowe, LCD, LED, 4K oraz 3D. Obecnie do najbardziej popularnych telewizorów należą telewizory LED, które dzięki diodom LED zwiększają kontrast obrazu zwłaszcza, gdy oglądamy duży telewizor wieczorową porą przy zgaszonym świetle. Dodatkowo wybierają telewizor 65 cali warto pokusić się o dużą rozdzielczość telewizora – odpowiada za to parametr 4K, który to mówi o dużej jakości i szczegółowości obrazu, nawet, jeśli telewizor jest oglądany z dużej odległości.

 

Wyróżniony telewizor 65 cali czerwiec 2024

Długo zastanawialiśmy się, jaki wyróżnić telewizor 65 cali. Walkę o to najwyższe podium toczył się między telewizorem marki Samsung, a LG oraz Sony, Sharp i Philips. Nasz zwycięzca jest telewizorem o rozdzielczości 4K, dużej ilości złącz HDMI oraz wysokiej klasy energetycznej, dzięki czemu nie zużywa z dużo prądu. Kupując ten produkt na pewno się nie rozczarujesz.

 

TOP 10 – telewizor 65 cali – czerwiec 2024

 

Samsung – najpopularniejsze telewizory 65 cali

 

Sony- najpopularniejsze telewizory 65 cali

 

LG – najpopularniejsze telewizory 65 cali

 

Panasonic – najpopularniejsze telewizory 65 cali

 

Philips – najpopularniejsze telewizory 65 cali

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.