Battlefield V (Xbox One)

11 ofert od 99,0 zł do 300,30 zł
Szczegóły
Gatunek strzelanina
PEGI (wiek gracza) 18+
EAN
  • 5030940122260
  • 5030931123313
  • 0000006201286
  • 5030948122286
  • 5030948122262
Producent Electronic Arts
Wersja językowa polska
Opis

Przenieś się do świata największego konfliktu w dziejach ludzkości w grze Battlefield V
Przenieś się do świata największego konfliktu w dziejach ludzkości w grze Battlefield V, nowej odsłonie serii, która wraca do korzeni, by snuć opowieść o drugiej wojnie światowej, jakiej jeszcze nie znamy. Wybierz niesamowity tryb wielu graczy i odwiedzaj najróżniejsze zakątki globu albo stań się świadkiem ludzkich dramatów rozgrywających się na tle militarnych starć w jednoosobowym trybie Opowieści Wojenne.

Opowieść o drugiej wojnie światowej, jakiej jeszcze nie znamy

Kieruj walką i weź udział w niespodziewanych, lecz kluczowych wydarzeniach z wojny w grze Battlefield, która powraca do punktu, gdzie wszystko miało swój początek.

Starcie 64 graczy w odmętach wojny totalnej

Poprowadź swoją kompanię w rozbudowanym trybie dla wielu graczy i zobacz, jakie nowości niosą stworzone z rozmachem znaczne Operacje. Graj w klasycznych trybach, takich jak Podbój, lub walcz ramię w ramię ze znajomymi w trybie współpracy Siły Połączone.

najlepszy silnik fizyki w całej linii Battlefield

Przemierzaj pole bitwy, wykorzystując nowe ruchy żołnierzy, fortyfikacje i mobilne narzędzia zniszczenia.

Odkryj nieopowiedziane historie wojenne

Stań się świadkiem ludzkich dramatów rozgrywających się na tle militarnych starć w jednoosobowym trybie Opowieści Wojenne. Przemierzaj na nartach norweskie góry, walcząc o kontrolę nad liniami zaopatrzenia na zapotrzebowania produkcji broni jądrowej albo wyrusz poza linie wroga w Afryce Północnej wraz z bandą wyrzutków specjalizujących się w sianiu zniszczenia.

Teatr Wojny

Wszystko zaczyna się od upadku Europy, później wciąga Cię wir drugiej wojny światowej dzięki Teatrowi Wojny gra Battlefield V zmienia się w ciągłą wędrówkę, podczas której na horyzoncie stale widać nowy front i kolejne nagrody.