Bosch KGV36KL32

2 ofert od 1699,0 zł do 1699,0 zł
  • Lodówka BOSCH KGV36KL32
    Lodówka BOSCH KGV 36KL32 Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV36KL32 w klasie energetycznej A++ i kolorze inox. Posiada system automatycznego rozmrażania w chłodziarce oraz wewnętrzny wyświetlacz Led z regulacją temperatury. Zamrażarka wyposażona ...
  • Lodówka BOSCH KGV36KL32
    Nowoczesne mrożenie BOSCH KGV36KL32 to lodówka wolnostojąca o szerokości 60 cm i wysokości 186 cm, z frontem w kolorze inox oraz bokami w kolorze inox metalic. Urządzenie posiada funkcję Low Frost, która zmniejsza poziom wilgotności wewnątrz urządzen...
Szczegóły
Producent Bosch
EAN 4242002820637
Kolor srebrny
Wysokość 186 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 65 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność chłodziarki netto 213 l
Pojemność zamrażarki netto 94 l
Zdolność zamrażania 7 kg/24h
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 39 dB
Sterowanie elektroniczne
Obustronny montaż drzwi tak
Roczne zużycie energii 226 kWh/rok
Opis

Największe atuty:

samoczynne Odszranianie

Część chłodnicza urządzenia odszrania się automatycznie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje.

BigBox

BigBox to szuflada o rozszerzonej objętości, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o pokaźnych gabarytach (np. Całego indyka). Więcej miejsca, to pokaźniejsza swoboda dla Ciebie.

CrisperBox

Nie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Starczy włożyć je do specjalnej szuflady z regulacją wilgotności, a świeżość produktów zostanie zachowana na dłużej.

Elektroniczna regulacja temperatury

Elektroniczny system sterowania skutecznie i precyzyjnie regulowanie panującej we wnętrzu urządzenia temperatury. Uzyskanie adekwatnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kalendarz przechowywania żywności

Dzięki umieszczeniu wewnątrz urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, demonstrujących artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w optymalny i bezpieczny sposób przechowywać żywość,

LowFrost

Oszczędź sobie dopełniającego obowiązku dzięki systemowi LowFrost. Technologia ta ogranicza w szerokim stopniu osiadanie szronu w zamrażarce, dzięki czemu rozmrażanie jest potrzebne tylko sporadycznie. Dodatkowo ogranicza się zużycie energii elektrycznej i ryzyko zepsucia produktów.

Możliwość przełożenia drzwi

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi (dokładny opis zawarty jest w instrukcji) można dostosować je do własnych wymagań.

Oświetlenie LED

cechuje się wysoką bezawaryjnością, niskim zużyciem energii elektrycznej, wygodnym dla oczu światłem i wyjątkowo ciekawym wyglądem, podkreślającym progresywny wygląd urządzenia.

Stelaż na butelki

wygodny i elegancki stelaż, umożliwiający bezpieczne przechowywanie butelek przy niedużym wykorzystaniu miejsca. łatwy i szybki dostęp do ulubionych napojów.

Supercicha

innowacyjna lodówka powinna działać bez informowania o tym uciążliwym hałasem. Użycie nowoczesnych technologicznie tworzyw i optymalizacja funkcjonowania wszelkich systemów urządzenia pozwoliły na znaczącą redukcję hałasu, dzięki temu z powodzeniem można umieścić ją w otwartej kuchni.

Supermrożenie

umożliwia zminimalizowanie potencjalnie krzywdzącego wpływu, jaki na zamrożone już produkty wywiera załadowanie sporej ilości świeżej żywności. Dzięki zaplanowanej z wyprzedzeniem mobilizacji rezerw zimna w systemie chłodniczym choćby obszerne partie mrożone są prędko i skrupulatnie, a po osiągnięciu zaplanowanej temperatury urządzenie automatycznie przełącza się na normalny tryb działania.

produkt
marka
Kod producenta
KGV 36KL32
EAN
4242002820637
dane podstawowe
Inox
Energia pojemność Chłodziarka
4 szklane
3 balkoniki na drzwiach
Pojemnik na jajka
Stelaż na butelki
Komora niskich temperatur
Nie
Zamrażarka technologiczne Funkcje
Elektroniczne
wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte zwiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.