Gorenje NRK6192M

17 ofert od 1736,14 zł do 2299,0 zł
Szczegóły
Producent Gorenje
EAN
  • 3838942077500
  • 3838942077517
  • 3838942050534
  • 3838942050541
  • 3838942077487
  • 3838942077470
Szerokość 60 cm
Głębokość 64 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność chłodziarki netto 222 l
Pojemność zamrażarki netto 85 l
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 42 dB
Opis

Chłodziarko - zamrażarka wolnostojąca

Prawdziwy Inox Wszyschstronne mocne strony stali rdzoodpornej

Wszystkie lodówki IonGeneration wyróżniają się estetyką. Są wykonane z prawdziwej stali nierdzewnej i pokryte specjalną powłoką TouchFree dla estetycznego i wolnego od śladów dotyku wyglądu. Stal nierdzewna zagwarantuje odporność, która wydłuża używanie sprzętu, czyniąc go jednocześnie przychylnym dla środowiska.

technologia IonAir Naturalny mikroklimat w chłodziarce

W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne parametry, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Nowoczesna technologia IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, kreuje idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% destrukcyjnych mikroorganizmów i usuwa niechciane zapachy wydzielane przez niektóre produkty, np. Cebulę. Nowoczesna technologia IonAir kreuje w chłodziarce mikroklimat idealny zarówno dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów.

Niesamowita kombinacja dwóch systemów chłodzenia: IonAir i MultiFlow 360°

Aktywny system chłodzenia MultiFlow 360° gwarantuje poprawną cyrkulację powietrza, a w połączeniu z technologią IonAir powiększa skuteczność chłodzenia i w dodatku polepsza mikroklimat w środku chłodziarki. W trakcie gdy system Multiflow dba o prawidłowy nawiew i dystrybucję powietrza, IonAir uwalnia ujemne jony o właściwościach oczyszczających powietrze i w ten sposób gwarantuje we wnętrzu chłodziarki czyste i nasycone tlenem powietrze. Podczas cyklu jonizacji stwarza się też wilgoć, która uniemożliwia intensywnemu przesuszaniu powietrza.

AdaptTech Lodówka przypasowana do twoich potrzeb

Ten inteligentny system został zaprojektowany, aby zachować stosowną temperaturę lodówki, niezależnie od tego, ile razy otwierasz jej drzwi. Kiedy zaglądasz do środka, temperatura we wnętrzu gwałtownie się podciąga przez co jedzenie jest narażone na szok termiczny – wtedy jedzenie szybciej się psuje. Chłodziarka z funkcją AdaptTech stale weryfikuje i analizuje sposób w jaki ją używasz. Stąd urządzenie jest w stanie przewidzieć kiedy otworzysz drzwi lodówki – wtedy urządzenie ogranicza temperaturę o 1 albo 2 °C. Dzięki temu temperatura w środku urządzenia jest stała, a jedzenie pozostaje świeże i pełne wartości odżywczych.

Szuflada CrispZone - dbająca chrupkość i wilgotność produktów. Świeże jak prosto z ogrodu.

Szuflada CrispZone jest jednym z największych pojemników do przechowywania owoców i warzyw dostępnych na rynku. Niska temperatura oraz możliwość regulacji wilgotności wydłuża świeżość Twoich produktów.

Szuflada FreshZone długookresowa ochrona świeżości produktów

Szuflada FreshZone znajduje się na samym dole chłodziarki i jest to jednocześnie najzimniejsze miejsce w chłodziarce. Specjalny wentylator utrzymuje temperaturę w szufladzie na poziomie około 3°C. Produkty żywnościowe przechowywane w szufladzie zachowują świeżość, aromat i naturalnychoćby dwukrotnie dłużej z zasady.

Szuflada XXL SpaceBox Szuflada w zamrażarce z przeznaczeniem na obszerne produkty

Ta największa szuflada zamrażarki genialnie pasuje do przechowywania obszernych przedmiotów, takich jak indyk, kilka pizzy, a nawet ciasta.

Pojemnik MultiBox 3 w 1 Wielofunkcyjne, praktyczne pudełko

MultiBox 3 w 1 to wyjątkowo praktyczny, wielofunkcyjny pojemnik. Można w nim przechowywać produkty o intensywnym zapachu, takie jak pleśniowe sery, kiełbasy czy czosnek. Hermetyczne zamknięcie zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych woni we wnętrzu chłodziarki. Specjalnie wyprofilowana silikonowa pokrywka może służyć do przechowywania jajek bądź do przygotowania lodu w zamrażarce.

artykuł
marka
Kod producenta
NRK6192MX
EAN
3838942050541
informacje podstawowe
Inox
Energia pojemność Chłodziarka
4
Szklane
Uchwyt na butelki
Komora niskich temperatur
Tak
Zamrażarka techniczne
No Frost
Tak - chłodziarka
Tak - zamrażarka
zastosowane technologie
Uchwyt zewnętrzny
Funkcje
Elektroniczne
Alarm otwartych drzwi
wyświetlacz
wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem sprzętów do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyszczególnionego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja