Gorenje NRK6192M

14 ofert od 1799,0 zł do 2298,0 zł
Szczegóły
Producent Gorenje
EAN
  • 3838942077500
  • 3838942077517
  • 3838942050534
  • 3838942050541
  • 3838942077487
  • 3838942077470
Szerokość 60 cm
Głębokość 64 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność chłodziarki netto 222 l
Pojemność zamrażarki netto 85 l
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 42 dB
Opis

Chłodziarko - zamrażarka wolnostojąca

Prawdziwy Inox Wszyschstronne mocne strony stali rdzoodpornej

Wszystkie lodówki IonGeneration wyróżniają się estetyką. Są wykonane z prawdziwej stali nierdzewnej i pokryte specjalną powłoką TouchFree dla estetycznego i wolnego od śladów dotyku wyglądu. Stal nierdzewna zagwarantuje odporność, która wydłuża używanie sprzętu, czyniąc go jednocześnie przychylnym dla środowiska.

technologia IonAir Naturalny mikroklimat w chłodziarce

W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne parametry, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Nowoczesna technologia IonAir, wykorzystana w nowych chłodziarkach Gorenje, kreuje idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów i likwiduje niepożądane zapachy wydzielane poprzez niektóre produkty, np. Cebulę. Progresywna technika IonAir buduje w chłodziarce mikroklimat doskonały zarówno dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów.

Niesamowita kompilacja dwóch systemów chłodzenia: IonAir i MultiFlow 360°

intensywny system chłodzenia MultiFlow 360° gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza, a w połączeniu z technologią IonAir rozszerza sprawność chłodzenia i ponadto polepsza mikroklimat we wnętrzu chłodziarki. Podczas gdy system Multiflow dba o dobry nawiew i dystrybucję powietrza, IonAir uwalnia ujemne jony o właściwościach oczyszczających powietrze i w ten sposób zagwarantuje wewnątrz chłodziarki czyste i nasycone tlenem powietrze. W trakcie cyklu jonizacji generuje się ponadto wilgoć, która zapobiega intensywnemu przesuszaniu powietrza.

AdaptTech Lodówka dostosowana do twoich potrzeb

Ten inteligentny system pozostał zaprojektowany, by zachować trafną temperaturę lodówki, niezależnie od tego, ile razy otwierasz jej drzwi. Kiedy zaglądasz do środka, temperatura wewnątrz gwałtownie się podnosi poprzez co jedzenie jest narażone na szok termiczny – wtedy jedzenie szybciej się psuje. Chłodziarka z funkcją AdaptTech stale weryfikuje i analizuje sposób w jaki ją używasz. Stąd urządzenie jest w stanie przewidzieć kiedy otworzysz drzwi lodówki – wtedy urządzenie zniża temperaturę o 1 albo 2 °C. Dzięki czemu temperatura wewnątrz urządzenia jest stała, a jedzenie pozostaje świeże i pełne wartości odżywczych.

Szuflada CrispZone - dbająca chrupkość i wilgotność towarów. Świeże jak prosto z ogrodu.

Szuflada CrispZone jest jednym z największych pojemników do przechowywania owoców i warzyw przystępnych na rynku. Niska temperatura i możliwość regulacji wilgotności wydłuża świeżość Twoich produktów.

Szuflada FreshZone długookresowa ochrona świeżości towarów

Szuflada FreshZone znajduje się na samym dole chłodziarki i jest to równocześnie najzimniejsze miejsce w chłodziarce. Specjalny wentylator utrzymuje temperaturę w szufladzie na poziomie około 3°C. Produkty żywnościowe przechowywane w szufladzie zachowują świeżość, aromat i naturalnynawet dwukrotnie dłużej w głównej mierze.

Szuflada XXL SpaceBox Szuflada w zamrażarce z przeznaczeniem na szerokie produkty

Ta największa szuflada zamrażarki nieprzeciętnie nadaje się do przechowywania obszernych przedmiotów, takich jak indyk, kilka pizzy, a nawet ciasta.

Pojemnik MultiBox 3 w 1 Wielofunkcyjne, funkcjonalne pudełko

MultiBox 3 w 1 to istotnie ergonomiczny, wielofunkcyjny pojemnik. Można w nim przechowywać produkty o energicznym zapachu, takie jak pleśniowe sery, kiełbasy czy czosnek. Hermetyczne zamknięcie uniemożliwia rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych woni w środku chłodziarki. Specjalnie wyprofilowana silikonowa pokrywka może służyć do przechowywania jajek bądź do przygotowania lodu w zamrażarce.

towar
producent
Kod producenta
NRK6192MX
EAN
3838942050541
dane podstawowe
Inox
Energia objętość Chłodziarka
4
Szklane
Uchwyt na butelki
Komora niskich temperatur
Tak
Zamrażarka techniczne
No Frost
Tak - chłodziarka
Tak - zamrażarka
użyte technologie
Uchwyt zewnętrzny
Funkcje
Elektroniczne
Alarm otwartych drzwi
wyświetlacz
wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta