kc-f32euw marki Sharp

4 ofert od 993,84 zł do 1199,0 zł
Szczegóły
Producent Sharp
EAN 4974019928807
Opis

Do mniejszych pomieszczeń Zapomnij o kurzu, roztoczach, bakteriach i wszystkich innych skażeniach. Z oczyszczaczem powietrza marki SHARP będziesz mógł cieszyć się czystym powietrzem w swym domu.

Model SHARP KC-F32EUW idealnie sprawdzi się w obfitych pomieszczeniach. Bez problemu poradzi sobie z oczyszczeniem do 21 m2. Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW to gwarancja rewelacyjnego powietrza w naszym domu.

nieprzeciętne powietrze Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster o znacznej gęstości jonów, który likwiduje z powietrza wszelkie krzywdzące drobnoustroje i alergeny, docierając choćby w trudno dostępne miejsca w danym pomieszczeniu.

Wysoka wydajność oczyszczacza powoduje, iż 99% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana. Z funkcją nawilżania SHARP KC-F32EUW nie tylko oczyszcza,ponadto nawilża powietrze w pomieszczeniu.

Jego maksymalna produktywność nawilżania to aż 350 ml/godz. Pojemny 1,8-litrowy zbiornik na wodę pozwoli an dłuższą pracę. Skrupulatna regulacja Cztery prędkości (AUTO/Maks./Średn./Tryb nocny), a także tryby pracy: Ion Shower, a także Advanced Auto pozwolą dopasować oczyszczacz powietrza do własnych wymagań, a szczególnie cicha praca, nie zakłóci nocnego odpoczynku.

Maksymalny nadmuch powietrza przy wyłączonej funkcji nawilżania to 180 m³/h. Oczyszczacz posiada tryb pracy automatycznej na podstawie sygnału z czujników: dust monitor, wilgotność, temperatura i kurz.

Proste sterowanie Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW jest nad wyraz prosty w obsłudze. Posiada czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności, lecz także ekran ze wskaźnikiem Clean sign, przyciskiem włączania wyświetlacza, wskaźnikiem generatora Plasmacluster oraz stanem zbiornika na wodę....