MyKronoz ZeTime

59 ofert od 619,0 zł do 989,0 zł
Szczegóły
Producent MyKronoz
Opis

MyKronoz ZeTime ORIGINAL REGULAR
Pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch z mechanicznymi wskazówkami i okrągłym kolorowym ekranem dotykowym. Dzięki przełomowej technice umieszczenia wskazówek wewnątrz dotykowego ekranu o sporej rozdzielczości ZeTime łączy tradycyjny zegarek z najnowocześniejszymi funkcjami smartfona.
za każdym razem w gotowości
ZeTime łączy w sobie to co najkorzystniejsze w tradycyjnym zegarmistrzostwie z licznym funkcjami smartwatcha. Zegarek pozostał wspaniale zaprojektowany do codziennego noszenia. Dzięki mechanicznym wskazówkom, napędzanymi technologią Smart Movement, ZeTime automatycznie aktualizuje czas w Twojej lokalizacji i pracuje do 30 dni na jednym ładowaniu. Nie trzeba go więc ładować codziennie!
Nie odpuszczaj
przy pomocy 3-osiowego akcelerometru i optycznego czujnika tętna ZeTime nadzoruje Twoją codzienną aktywność i sen i mierzy puls. W ten sposób możesz śledzić swoje osiągnięcia cały dzień. Dzięki funkcji powiadomienia o nieaktywności, ZeTime finezyjną wibracją zachęci Cię do ruchu, jeśli nie poruszałeś się przez określony czas.
Pozostań w kontakcie
ZeTime może służyć jako pilot do sterowania aparatem w smartfonie i aplikacją do odtwarzania muzyki. Posiada także funkcję Znajdź mój telefon, która pozwala odnaleźć Twój smartfon.

Aplikacja przenośna

ZeTime łączy się bezprzewodowo poprzez Bluetooth ze smartfonami z iOS i Android. Ściągnij bezpłatną aplikację, dzięki której skonfigurujesz zegarek, zsynchronizujesz informacje i wybierzesz, które powiadomienia chcesz otrzymywać na zegarku. W aplikacji wyszukasz również liczne tarcze zegarka i mnóstwo innych opcji!
EAN: 7640158012789
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 159416
Model: MyKronoz ZeTime
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Przekątna ekranu: 1,4''
Funkcje: - Krokomierz- Licznik kalorii- Pomiar pokonanego dystansu- Monitorowanie snu- Dzienne cele- Powiadomienia ze smartfona- Prognoza pogody- Sterowanie muzyką- Sterowanie aparatem- Znajdź mój telefon
Czas pracy na baterii/bateriach: 30 dni
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Kolor: srebrny
rozmiary: 4,4 x 1,28 x 4,8 cm
Pozostałe cechy: - barwny wyświetlacz dotykowy- Mechaniczne wskazówki- Optyczny detektor tętna- Inteligentna korona- Wodoodporność 5ATM- Czas pracy baterii do 30 dni- Aplikacja mobilna- Wymienne paski- Sapphire Glass- Koperta z rdzoodpornej stali- Materiał paska: silikon