Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800

4 ofert od 1097,0 zł do 1199,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
Przekątna wyświetlacza 1.3 "
Rozdzielczość wyświetlacza 360 x 360
System operacyjny Tizen
Pojemność akumulatora 472 mAh
Komunikacja
  • Bluetooth
  • WiFi
  • NFC
Opis

MSHP Design Możliwości Sport produktywność Specyfikacja Bluetooth GPS Głośnik Pulsometr DESIGN Galaxy Watch postępowy smartwatch i wyszukany zegarek analogowy w jednym. Galaxy Watch łączy Cię z otaczającym Cię światem.

Autentyczny w każdym calu Galaxy Watch pozwoli Ci wyrazić siebie i znakomicie skonsoliduje się do Twojego stylu życia. W oficjalnych sytuacjach posłuży Ci za analogowy zegarek z wyższej półki, a podczas treningu – sprawdzi się jako sportowy asystent.

*dostępny model zegarka może się różnić w zależności od kraju. Twój zegarek, Twój dobór Galaxy Watch pomoże podkreślić Twój unikalny styl. Wybieraj spośród rozmaitych kolorów – uniwersalnej czerni i wytwornego różowego złota w rozmiarze 42 mm lub klasycznego srebra w wymiarze 46.

*wymiar, kolor i inne opcje osiągalne do spersonalizowania mogą się różnić w zależności od kraju. Zaprezentuj swój styl Dobierz jeden z lekkich, silikonowych pasków, który najlepiej wyrazi Twój fason. Pasek w rozmiarze 20 mm nadaje się do Galaxy Watch w rozmiarze 42 m, a pasek 22 mm do zegarka 46 mm.

*Wielokolorowe paski sprzedawane osobno. MOŻLIWOŚCI zawsze włączony i gotowy Jeśli chcesz, żeby Twój Galaxy Watch stale wyświetlał godzinę, po prostu uruchom tryb Always On Watch. Nie musisz naciskać przycisku czy obracać pierścienia – aktualny czas będzie wyśmienicie widoczny na wyświetlaczu sAMOLED.

*Korzystanie z funkcji Always On może powiększyć zużycie baterii. Wydłużony czas pracy baterii Galaxy Watch został zaopatrzony w istotnie wytrzymałą baterię, dzięki której zapomnisz o konieczności ładowania i będziesz mógł odbierać telefony czy słuchać muzyki bez ograniczeń.

*Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od otoczenia sieciowego, użytkowanych funkcji i aplikacji, częstotliwości wykonywania połączeń i przyjmowania/wysyłania wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.

teraz Twoja muzyka towarzyszy Ci wszędzie Galaxy Watch to najwygodniejsze rozwiązanie, kiedy muzyka musi towarzyszyć Ci na każdym kroku. Podłącz do swego zegarka słuchawki bezprzewodowe i słuchaj ulubionych piosenek nawet podczas intensywnego treningu.

*Streaming muzyki może rozszerzyć zużycie baterii oraz – w zależności od abonamentu – naliczyć uzupełniającą opłatą za przesył informacji. Bezprzewodowe słuchawki douszne sprzedawane osobno. **Streaming muzyki tylko przy sparowaniu z telefonem.

SPORT Śledź swoje postępy Daj się zmotywować, Galaxy Watch z powodzeniem zastąpi trenera personalnego i pomoże Ci lepiej skoncentrować się na treningach, planując je za Ciebie. Obserwuj, jak codziennie stajesz się ulepszony niżeli wczoraj.

Twój smartwatch nie tylko zmierzy Ci puls,kontroluje także 6 najróżniejszych aktywności podczas wysiłku, a także oferuje 39 predefiniowanych typów ćwiczeń. *asygnowane tylko do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji.

**Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, konieczna jest rejestracja, a także sparowanie z kompatybilnym smartfonem. ***Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia.

Śledź swój stan zdrowia Używasz aplikacji Samsung Health? Dzięki Galaxy Watch wzbogacisz swój dziennik zdrowia o dodatkowe pomiary. Wystarczy przenieść wyniki pomiaru tętna albo spalania kalorii na telefon.

*przeznaczone jedynie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji. **Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, niezbędna jest rejestracja, a także sparowanie z kompatybilnym smartfonem.

***Funkcja śledzenia jest oferowana przez aplikację Samsung Health, która wymaga rejestracji i sparowania z Galaxy Watch. ****Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia.

Odpocznij i zregeneruj się Pełni zdrowia i zadowalających wyników sportowych nie da się osiągnąć bez optymalnej regeneracji. Dzięki Galaxy Watch poprawisz jakość swojego snu – Twój smartwatch buduje zapisy z czterech faz snu i monitoruje jego jakość.

Jeśli wykryje zbyt obszerny poziom stresu, zaproponuje ćwiczenia oddechowe, które pomogą go ograniczyć. *dedykowane wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji. **Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, potrzebna jest rejestracja, a także sparowanie z kompatybilnym smartfonem.

***Funkcja śledzenia jest oferowana poprzez aplikację Samsung Health, która wymaga rejestracji i sparowania z Galaxy Watch. ****dostępność funkcji dotyczących stresu i snu może się różnić w zależności od kraju.

*****Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia. Asystent na co dzień Zacznij dzień od planowania... Na podstawie analizy faz snu, Twój zegarek jako pierwszy dowie się, że zaczynasz się budzić i przywita Cię porcją porannych newsów.

Jeśli przed Tobą dzień pełen wyzwań – uporządkuj je, wprowadzając jako zadania do kalendarza, o których dostaniesz przypomnienie w odpowiednim momencie. Nic już Ci nie umknie!...i skończ go na podsumowaniu.

Galaxy Watch zapamiętuje godzinę, o której z reguły zasypiasz. Na koniec dnia przygotuje Ci niedługie pod