Onkyo LS-T30 (4961330038742)

  Szczegóły
  Producent Onkyo
  EAN 4961330038742
  Opis

  Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora umocniony przez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci tylko znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie wykorzystywania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz równocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś wyśmienitego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do użytkowania z pokaźnymi nawet 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Obfity 16 cm subwoofer doskonale łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki żeby produkować energiczny, głęboki i szczegółowy dźwięk.

  Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego marki DTS Sound Studio™, pozwolą Ci starannie zjednoczyć się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyekwipowany w dekoder Dolby Digital, możesz więc z świetną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, iż Twój LS-T30 może służyć jako mocny system stereo do którego można łatwo dostarczyć dźwięk ze smartfona z zastosowaniem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny przy pomocy analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

  LS-T30 jest szczególnie płaski i łatwo daje się wkomponować w aranżacja pokoju, a do tego oferuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania skomplikowanego sytemu wielogłośnikowego.