Hurom HA

  Szczegóły
  Producent Hurom
  EAN
  • 5902166970454
  • 8809069582517
  • 6957754803545
  Funkcje
  • regulacja prędkości
  • funkcja reverse
  Kolor
  • złoty
  • różowy
  • srebrny
  • biały
  Moc 150 W
  Prędkość obrotowa 78 obr/min
  Ilość prędkości 1
  Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
  Pojemnik na sok tak
  Pojemnik na miąższ tak
  Opis

  Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA Najnowsza wyciskarka do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano postępową technikę Alpha SST™. Hurom Alpha cechuje się zmysłowym designem, świetną produktywnością, prostym systemem czyszczenia i możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA spełni Twoje wymogi! nowoczesna technologia wyciskania Hurom Alpha SST Hurom Alpha SST - ulepszony wałek ślimakowy, sito oraz nowy system wycieraczek. Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw kompletnie na nowo.

  Nowy wałek ślimkowy jest jeszcze bardziej precyzyjny i w połączeniu z udoskonalonym sitem zezwala na uzyskanie sprawności nieporównanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest bardzo krystaliczny.

  nowe wycieraczki obrotowe napędzane są za pomocą specjalnej zębatki, kóra nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki wolnoobrotowe Hurom wyposażone w ten system wyśmienicie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produków włączając w to zieleninę.

  w dodatku dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z wyjątkowo niską szybkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co korzystnie wpływa na jego świeżość i zawartość cennych składników odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha SST - nowa misa Nowa misa ma przeźroczysty wlot by lepiej kontrolować proces wyciskania. Wyekwipowana jest w progresywną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy, a także w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku.

  Wszystkie nowe elementy sprawiają, że nowy system jest produktywniejszy i jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Hurom Alpha SST to łatwiejsza praca, prędkie i wygodne mycie oraz dużo nowych możliwości.

  Soki wyciskane z typowych owoców i warzyw (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd) Pierwszą porcję części wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą część części. Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających znikome pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.) Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko (np. Banan, truskawka, jagody itp.) Wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w całości zamknięta). Wyciskarka do soku Hurom H-AA. Jedno urządzenie - mnóstwo funkcji!

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H-AA - poznaj jej konkretne strony: wykwintne wzornictwo: praktyczny design, a także zmysłowa linia - wyciskarka do soków Hurom H-AA raduje oko, dzięki temu chcesz ją nieustannie widzieć w kuchni.

  finezyjne wykończenie w dolnej części zwiększa funkcjonalność, ułatwiając przenoszenie wyciskarki. Technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu H-AA obraca się 43 razy na minutę imitując proces ręcznego wyciskania soku.

  zastrzeżony system wolnoobrotowego wyciskania zapewnia świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą. Kontrola gęstości soku: wyciskarka do soków Hurom H-AA ma manetkę, oraz dwa sita o sporych i nieznacznych otworach, które usprawniają przypasowanie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.

  efektywność: postępowy wałek ślimakowy o niepowtarzalnej konstrukcji - wyciskarka do soków Hurom jet liderem efektywności i krystaliczności soku. Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka do soków zezwala na robienie kilku przeróżnych soków jeden po drugim.

  Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury. Wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka do soków Hurom H-AA to instynktowny system montażu oszczędzający czas.

  Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok, a także oczyszczając misę. Jakość: wyciskarka do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z opornych na uderzenia tworzyw ABS, dzięki którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest bardzo wytrzymała.

  Sito, a także wałek ślimakowy wytwarzano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej oporności i trwałości w porównaniu do klasycznych plastików. Wszechstronność: wyciskarka do soków Hurom H-AA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli, a także innych towarów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp.

  Model H-AA specyficzną możliwość przygotowywania lodów. Bezpieczeństwo: wyciskarka do soków Hurom H-AA zaopatrzona jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona korzystnie złożona.

  zastosowany system chłodzenia oraz zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków Hurom H-AA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie bezawaryjną. Wyciskarka do soków Hurom H-AA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z niewielkimi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

  Cicha praca: wyciskarka do soków Hurom H-AA zaopatrzona jest w profesjonalny, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się sporym momentem obrotowym (w porównaniu do standardowych silników szczotkowych tej samej lub większej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych towarów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.

  Dlaczego właśnie HUROM? Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.) Tłoczenie na zimno daje lepszy smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia Od 2010 r.

  Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek nowoczesna i opatentowana technologia Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swej klasie Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies Wyciskarka do soków Hurom wyposażona jest w niezwykle cichy silnik Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie posiada ostrzy.

  zaopatrzona jest w zabezpieczenia przed dziećmi Koreańska produkcja z najwyższej jakości komponentów Wyciskarka do soków Hurom Zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka Super szybka i łatwa w czyszczeniu Wyciskarka do soków Hurom H-AA przystępna jest aż w 5 oryginalnych kolorach 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części* Wyciskarka do soków Hurom Alpha H-AA - Zawartość pudełka Ogólne dane technologiczne technika Hurom ALPHA szybkość obrotowa silnika 45 obr/min szybkość obrotowa koszyczka 17 obr/min Misa 500 ml BPA Free Manetka do regulacji Tak Korek niekapek Tak Napięcie 220 - 240V Moc silnika 150 W charakterystyczny czas pracy do 30 minut ciągłej pracy certyfikaty CE / C-Tick wymiary 410 x 210 x 175 mm Gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części (4 lata po zarejestrowaniu towaru)* kolor Czarny Waga 5 kg Hurom H-AA to obecnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.