Matstone Advanced 6in1

2 ofert od 849,99 zł do 849,99 zł
Szczegóły
Producent Matstone
EAN
  • 5902166970362
  • 5902166970348
  • 5902166970355
  • 5902166970331
  • 5902166970324
Kolor
  • biały
  • bordowy
  • czarny
Ilość prędkości 1
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.7 l
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Najnowsza wyciskarka do soków z funkcją mielenia Matstone 6 in 1 Advanced to innowacyjne i znakomitej jakości urządzenie przydatne w każdej kuchni, w której przygotowuje się codzienne posiłki z zachowaniem zasad zdrowego odżywiania.

Dzięki naturalnym wyciskanym sokom każdy domownik zyskuje dużą porcję naturalnych witamin i związków mineralnych pozytywnie wpływających na ustrój i ulepszających urodę. Soki uzyskane dzięki temu przełomowemu urządzeniu można przechowywać choćby do 72 godzin , a wciąż zachowują świeżość i wartości odżywcze.

Wyciskarka do soków jest jednym z innowacyjnych modeli w linii Matstone, różniącym się od swoich poprzedników wałkiem ślimakowym z ultemu , niezwykłego tworzywa o wyjątkowo pokaźnej trwałości przekraczającej wykorzystywany dotychczas materiał aż ośmiokrotnie.

Jest to w dodatku tworzywo o unikatowej przydatności w kontakcie z żywnością z uwagi na wysoką wytrzymałość na reakcje z kwasami owocowymi, tłuszczami i innymi związkami zawartymi w owocach. O przydatności i wysokiej wartości ultemu może świadczyć fakt stosowania go w chirurgii do produkcji niektórych narzędzi.

Wyciskarka do soków Matstone 6 in 1 Advanced jest urządzeniem ergonomicznym, wielofunkcyjnym i estetycznym. Wysmakowana, wysokiej klasy, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi zewnętrzna chromowa pokrywa stanowi dekorację kuchni, dlatego z powodzeniem wyciskarkę można przechowywać na wierzchu w celu jej stałego używania.

Ogromną zaletą jest również sama konstrukcja urządzenia. Poza potężnym ślimakowym wałkiem wyciskarkę zaopatrzono także w inne wytrzymałe części, w tym niezbędne do oddzielania soku sito. Konkretna kompozycja i trwałe materiały budujeją dużo możliwości wyciskania soków z owoców twardszych typowo bez ryzyka uszkodzeń sprzętu, czy śladów jego zużywania się.

Nowy model Matstone z powodzeniem poradzi sobie z marchwią, jabłkiem czy selerem, ale można w nim także uzyskać sok z miękkich warzyw liściastych, w tym np. Natki pietruszki czy szpinaku. Soki pozyskiwane przez wyciskarkę ze względu na sposób tłoczenia zachowują wszystkie pierwotne walory odżywcze bez żadnych strat pierwiastków.Uzyskuje się je dzięki metodzie wolnoobrotowej, podczas której uzyskiwany produkt nie jest poddawany rozwarstwianiu i nie dochodzi do rozbicia cząsteczek różnych cennych substancji.

Wyciskarka do soków Matstone 6 in 1 Advanced pracuje z prędkością 80 obrotów/min . Takie tempo powoduje też, iż sok nie zostaje napowietrzony, a więc nie dochodzi w nim do reakcji utleniania przedłużając wytrzymałość napoju.

Inną zaletą urządzenia jest dwukrotne przefiltrowanie, które zezwala na skrupulatne odseparowanie ewentualnych resztek włókien roślinnych. Dzięki metodzie mielenia owocu przed wyciśnięciem i rozbijania struktury włókien pozyskiwanie soku odbywa się z każdej, nawet najgłębszej warstwy minimalistycznca, zapewniając maksymalna produktywność i uzyskanie z tego cyklu wszelkiego, co posiada w sobie owoc albo warzywo.

Wyciskarka do soków Matstone 6 in 1 Advanced ma też możliwość zamontowania specjalnych przystawek, dzięki którym realne jest kruszenie lodu czy mielenie twardych orzechów, maku, warzyw lub mięsa na domowe potrawy lub przetwory.

Wyciskarka do soków Matstone Advanced posiada wszelkie atesty, cechuje się niezwykle cichą pracą i jest zabezpieczone przed przeciążeniami, dzięki czemu nie istnieje ryzyko spalenia silnika podczas mielenia twardych produktów.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 

1. Sito i nasada bębna do wyciskania soków 

2. Sito przetwarzające i nasadka do mielenia 

3. Wałek ślimakowy 

4. Formy do makaronu spaghetti i tagiatelle 

5. Sitko do powiększenia krystaliczności soku 

6.Popychacz 

7. Pojemnik na sok i pulpę 

8. Szczoteczka do czyszczenia 

9. Bęben, a także podajnik