Kuvings B6000

36 ofert od 1498,0 zł do 2050,0 zł
Szczegóły
Producent Kuvings
EAN
 • 8809039104046
 • 8809039104053
 • 8809039104039
 • 8809039104997
 • 8809039104991
 • 8809039104998
 • 8809039104992
 • 8809039104999
Kolor
 • szary
 • bordowy
 • czarny
 • czerwony
 • biały
 • srebrny
Moc 240 W
Prędkość obrotowa 50 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.4 l
Pojemnik na sok tak
Opis

Zapraszamy do zakupu dodatkowych akcesoriów dzięki którym będziemy mogli robić fantastyczne smoothie oraz pysznych zdrowych lodów!

7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia surowca. Otwór wsadowy jest na tyle pokaźne, aby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę,7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia bezkompromisowca. Otwór wsadowy jest na tyle obfite, aby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę, cytrynę i niemało więcej. Cytrynę i dużo więcej Świeży sok uzyskany za pomocą z wyciskarka KUVINGS B6000 to gwarancja, iż nasze ciało otrzyma czterokrotnie więcej cennych składników i wartości odżywczych, aniżeli zjedzenie danego owoca.Niewątpliwą zaletą powiększonego otworu wsadowego, dzięki któremu mamy możliwość wyciśnięcia soku z CAŁEGO owoca i warzywa, jest uniknięcie procesu utleniania minimalistycznca, który ma miejsce, gdy kroimy warzywa lub owoce na mniejsze kawałki przed przystąpieniem do cyklu wyciskania.

stanowczo cicha praca urządzenia, to wyciskanie bez obaw, że obudzimy domowników.Najciszej pracująca wyciskarka dostępna aktualnie na rynku!Wolnoobrotowa wyciskarka Kuvings B6000 to najciszej pracująca wyciskarka aktualnie przystępna w Australii. Nieważne, czy wyciskasz sok z twardych warzyw tj. Buraki albo marchew, czy może pozyskujesz sok z owoców miękkich i traw - możesz być pewien, iż z tym urządzeniem osiągniesz najkorzystniejsze z osiągalnych rezultatów!

opatentowana technika JMCS powoduje, iż ta szczególnie cicha wyciskarka zdobyła Nagrodę najlepszej Wyciskarki w roku 2010 i 2011. Technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czys tych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i cennych komponentów.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste - zamknij wylot soku zatyczką, wlej wodę do urządzenia, włącz silnik i pozwól wyciskarce oczyścić się, zanim przystąpisz do demontażu maszyny i gruntowego czyszczenia części. Utrzymanie wyciskarki w czystości jest gwarancją świetnej jakości soków. Osuszanie części ręczniczkiem po ich umyciu zapobiega powstawaniu odbarwień oraz pozyskiwania soku z pulpą.


Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podciąga poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszelkich komponentów i enzymów wyciśniętych z bezkompromisowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, podczas gdy, jedynie 17% komponentów i enzymów zostanie wchłoniętych przez zjedzenie owoców, czy warzyw na bezkompromisowo.Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podnosi poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszelkich komponentów i enzymów wyciśniętych z bezkompromisowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, w trakcie gdy, tylko 17% części i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na ascetycznie.zastrzeżona technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czystych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i cennych elementów.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewielkie, że sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak nad wyraz czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nieprzeciętnie czysty sok.

Kuvings nie przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę ułatwiają proces ekstrakcji i namawiają do wyciskania!Zatyczka pozwala na zamknięcie pozyskanego soku wewnątrz urządzenia, dzięki temu sok może mieszać się, polepszając swój smak. Poza tym, zatyczka pełni na dodatek funkcję niekapka, co uniemożliwia niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom i usprawnia czyszczenie maszyny. Zatyczka pozwala na precyzyjne odmierzenie soku już wewnątrz urządzenia od 400 ml i więcej! Zatyczka to proste czyszczenie maszyny - po zakończeniu ekstrakcji, a przed gruntowym czyszczeniem części, zatyczka zezwala na przepłukanie maszyny.

System zabezpieczający silnik, automatycznie wyłączy silnik, gdy grozi mu ryzyko przegrzaniaDwustopniowy system zabezpieczający zagwarantuje właściwy montaż urządzenia- inaczej urządzenie nie podejmie pracy.

Wyciskarka Kuvings wspaniale sprawdza się nie tylko z twardymi warzywami i miękkimi owocami, lecz także z zielonymi warzywami liściastymi, tj. Jarmuż, szpinak i z trawami (trawa pszenicy), czy ziołami. Wszystko to dzięki bezusterkowej wytrzymałości i mocy silnika. Wytrzymały i bezawaryjny silnikTen niezwykle wytrzymały i godny zaufania silnik wykonany w Korei charakteryzuje istotnie cicha praca, oraz możliwość nieustannej 30 minutowej pracyCicha praca silnika to zasadnicza redukcja wibracji
Silnik wyciskarki Kuvings wytworzony jest we własnej fabryce, stąd ich restrykcyjna kontrola. Dlatego tak wyśmienicie radzi sobie z wyciskaniem “na zimno” twardych warzyw i miękkich owoców

Miejsca wylotów wentylacyjne umieszczone są z boku i pod spodem urządzenia, co zapewnia bezpieczeństwo używania i świetny rezultat w postaci świeżych soków.zarówno wyciskarka asygnowana do użytku domowego, jak i w gastronomii powinna mieć zapewnioną wyśmienitą wentylację, wtedy wyciskarka może pracować poprzez przerwy do 30 minut. Zapewnienie trafnej wentylacji wyciskarce, bardzo tej dedykowanej do korzystania w gastronomii jest szczególnie pokaźne, tak jak zapewnienie maszynie 10 minutowego odpoczynku, po 30 minutowe, nieustannej pracy. Wyciskarka wyposażona jest w mechanizm zabezpieczający, która kontroluje ten proces pracy. 3 Wyloty Wentylacyjne

komplet zawiera:
 • silnik/korpus
 • komora zsypowa (big mouth)
 • sito i wałek z ultemu
 • koszyk na sito
 • wałek ślimakowy z ultemu
 • 2 pojemniki na sok
 • szczotka
 • instrukcja obsługi
 • szczotka samoczyszcząca na sito
 • przepięknie ilustrowana książka wraz z przepisami na soki

Opcje uzupełniające (nie wchodzące w skład zestawu):

 • przystawka do mielenia (mincer)
 • sito pełne
 • sitko do gęstszych soków / smoothie