Dron Jaki Kupić do 1500 zł?

Zapewne każdy z nas kupując drona w z przedziału do 1000 zł lub do 1500 zł oczekuje od niego dobrych filmów, ale przede wszystkim bardzo dobrych zdjęć. Przecież jadąc na wakacje, urlop chcemy przywieźć do domu dobrej jakości materiał i cieszyć się wspomnieniami przez kolejne miesiące i lata. Dlatego dla Was przygotowaliśmy ranking dronów, którym warto się przyjrzeć wybierając dron do 1500 zł.

Jaki dron na początek?

Zaczynając przygodę z dronami i lataniem, musimy sobie zdać sprawę, czym tak naprawdę jest latanie i sterownie dronem. Dron to nie tylko zabawka, gadżet, to urządzenie, które jest poruszającym się obiektem w przestrzeni. Tak jak każdy samolot i helikopter, mamy obowiązek znać pewne zasady, by móc sterować tym obiektem. Musimy poznać, gdzie możemy latać, a gdzie nie. Co nam wolno, a co jest zabronione.

W tym artykule, skupimy się tylko i wyłącznie na porównaniu parametrów technicznych dronów, które według nas zasługują na szczególną uwagę pod względem jakości obrazu i nagrywanych filmów. W naszym rankingu dronów na początek na pierwszym miejscu znalazł się dron firmy OVERMAX.

Funkcja zawisu

Zdecydowanie jest to dziś absolutna konieczność i funkcja ułatwiająca pilotowanie modelu. Polega ona na tym, że po podniesieniu drona do oczekiwanej wysokości, możemy puścić drążek gazu, a nasz model pozostanie na tej wysokości. Można wtedy skupić się na filmowaniu rób robieniu zdjęć, jeśli sprzęt posiada kamerę. Funkcjonalność ta jest realizowana jest za pomocą czujnika barometrycznego, wcześniej stosowanego tylko w profesjonalnych obiektach. Funkcja dostępna we wszystkich opisanych poniżej dronach.

Kamera z możliwością podglądu na żywo

Nie kupujemy takiego modelu tylko po to żeby nim polatać, więc ważne jest aby posiadał odpowiednią kamerę do zapisu filmów oraz robienia zdjęć. Żeby było wiadomo co aktualnie widzi nasza kamera, korzystamy z funkcji podglądu z pokładu drona, bądź na naszego smartfona poprzez przekaz w systemie wifi, lub też na dodatkowy ekran z odbiornikiem wizji w paśmie 5,8GHz. Możemy też obserwować widoki za pośrednictwem gogli, jeśli nasz dron posiada oddzielny nadajnik wizji w paśmie 5,8GHz.

 

 

Jaki dron do 1000 zł

Przedstawiamy drony do kwoty 1000 zł, które są jakością i parametrami technicznymi konkurują z droższymi modelami.

 

Jaki dron do 1500 zł

Dron do 1500 zł, który nagrywa dobre filmy oraz wykonuje rewelacyjne zdjęcia. Sprawdź naszą listę z dronami do kwoty 1500 zł.

 

Jaki dron do 2000 zł

Dron do 2000 zł to już przedział cenowy, który gwarantuje naprawdę wysokiej jakości drony, które przydadzą się zarówno podczas wakacji, jak i np. firmie, do relacji z eventów, podczas sprzedaży nieruchomości, czy rejestracji ślubu.

 

 

Jaki dron do 5000 zł

Przy takiej półce cenowej mówimy już o półprofesjonalnych dronach. Kwota 5000 zł pozawala na dodatowe możliwości technicznego dronów. Sprawdź dron do 5000 zł.

 

 

Dron DJI od najpopularniejszych

 

 

Dron OVERMAX od najpopularniejszych

 

Jaki dron HUBSAN od najpopularniejszych

 

Dron XIAOMI

 

 

 

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.