Ranking odkurzaczy pionowych

Wybierz z nami odkurzacz pionowy

Na stronie znajdziesz ranking odkurzaczy bezprzewodowych. Odkurzacze bezprzewodowe zwane również odkurzaczami pionowy są szczególnie polecane dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność podczas wykonywania porządków. Odkurzacz bezprzewodowy jest urządzeniem zdecydowanie bardziej wygodnym w użytkowaniu, niż odkurzacz, który posiada kabel elektryczny. Odkurzacz bezprzewodowy i pionowy jest szczególnie polecany dla osób, które nie chcą być uwiązani kablem do gniazdka i które chcą szybko i skutecznie sprzątnąć mieszkanie. Kto raz spróbuje, nie zamieni już więcej takiego urządzenia na przewodowe, bo dlaczego ma rezygnować z wygody i swobody ruchu. Odkurzacze pionowe swą wygodę dzięki akumulatorowi, który starczy nawet na godzinę odkurzania.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

Sprawdź nasz ranking odkurzaczy pionowych. Naszym redakcyjnym wyborem jako najlepszy odkurzacz pionowy został Bosch model BBH 51530, Philips z serii FC oraz Blaupunkt model vch601. Są to odkurzacze pionowe, który pomogą Ci w codziennym odkurzeniu i umyciu podłóg. Na jednym ładowaniu akumulatora urządzenia są w stanie pracować nawet do kilkudziesięciu minut.

Miejsce 1 - BOSCHMiejsce 2 - PHILIPSMiejsce 3 - BLAUPUNKTMiejsce 4 - iRobot Roomba 980
ModelBOSCH BBH 52550Philips Aqua FC6408Blaupunkt VCH601iRobot Roomba 980
Rodzaj odkurzaczapionowypionowypionowyirobot
Pojemność worka0,90,60,60,6
Głośność pracy w db70 db83 db70 db61 db
Maksymalny czas pracy50 minut60 minut45 minut120 minut
Czas ładowania3 godziny (80%), 6 godzin (100%)5 godzin5 godzin180 minut
Waga3 kg3 kg2,2 kg6,2 kg
ZOBACZZOBACZZOBACZZOBACZ

 

Poniżej ranking odkurzaczy pionowych

Miejsce 1 – odkurzacz pionowy Bosch grudzień 2022

Athlet to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz marki Bosch z elektroszczotką Allfloor HighPower, która w połączeniu z wysoce wydajną technologią SensorBagless™zapewnia skuteczność odkurzania porównywalną z odkurzaczami tradycyjnymi. Dzięki akumulatorom litowo-jonowym Bosch, już po krótkim ładowaniu można korzystać z odkurzacza. Wysokiej jakości silnik gwarantuje długą żywotność i wysoką skuteczność.

 

Miejsce 2 – odkurzacz pionowy PHILIPS grudzień 2022

PHILIPS POWERPRO AQUA 3W1 – to odkurzacz pionowy, który zagościł na naszej liście rankingowej na miejscu drugim. Jest to odkurzacz, który wyróżnia się cichą pracą, dokładnością odkurzania, jakością wykonania, mocą, niską wagą, szybkością ładowania (ok. 5 godzin) i poręcznością. Na mały minus tego odkurzacza pionowego możemy zaliczyć dość mały pojemnik na kurz oraz cenę. Generalnie, polecamy – drugie miejsce!

Miejsce 3 – odkurzacz pionowy Blaupunkt grudzień 2022

W naszym rankingu odkurzaczy pionowych wygrał odkurzacz, który jest bardzo cichy, idealnie odkurza i zbiera różne drobne zanieczyszczenia typu kurz, sierść. Odkurzacz wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem oraz faktem, że zamontowane oświetlenie w odkurzaczu powoduje, że dokładnie widzimy, co odkurzamy. Według nas, ten odkurzacz pionowy jest bardzo dobrym wyborem, dlatego znalazł się na szczycie naszego rankingu. Dodatkowym atutem tego odkurzacza jest jego waga: odkurzacz waży zaledwie 2,2kg a jego praca należy do bardzo cichych: 70 dB. Polecamy w 100%.

 

Miejsce 4 – automatyczny odkurzacz IROBOT ROOMBA 980 grudzień 2022

W naszym rankingu odkurzaczy tuż za podium znalazł się automatyczny odkurzacz IROBOT roomba 980. Tak wysokie miejsce odkurzacz zawdzięcza przede wszystkim bardzo dużą długością pracy oraz bardzo cichą pracą. Sprawdź również ranking Jaki Robot Odkurzający Kupić


Więcej na temat robotów sprzątających znajdziesz sprawdzając nasz ranking: Jaki iRobot Odkurzający Kupić?

 

Miejsce 5 – odkurzacz pionowy grudzień 2022

Miejsce czwarte tuż za podium należy do odkurzacza pionowego Dyson v8.

 

Miejsce 6 – odkurzacz pionowy grudzień 2022

 

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 600 zł

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych od 600 do 1500 zł

 

Ranking odkurzaczy PHILIPS

Ranking odkurzaczy BOSCH

Ranking odkurzaczy Dyson

Ranking odkurzaczy Eletrolux

 

Ranking odkurzaczy automatycznych irobot

 

 

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.

2 komentarze do “Ranking odkurzaczy pionowych

 • 28 stycznia 2019 o 15:34
  Permalink

  Philips wychodzi dobrze cenowo i jakościowo. Dobre porównanie.

  Odpowiedz
 • 6 lutego 2021 o 10:06
  Permalink

  ja to się mega rozczarowałam, kupiliśmy odkurzacz pionowy za 1200 zł a on sierści nie był w stanie z dywanu zebrać 🙁 sprzedaliśmy na olx i kupiliśmy roombę ta chociaż ani włoska nie zostawi i do tego sprząta sama

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 14 =