Fotelik samochodowy 0-13 ranking 2019

Który wybrać fotelik samochodowy

W chwili obecnej na rynku jest bardzo duży wybór fotelików samochodowych z segmentu do 13 kg wagi dziecka. Przepisy mówią jasno – każde dziecko w wieku do lat 13 przewożone w samochodzie musi mieć fotelik samochodowy.

Fotelik samochodowy 0-13 kg

Pierwszy fotelik jest potrzebny najczęściej zaraz po porodzie, kiedy wracamy z noworodkiem ze szpitala do domu, więc tego zakupu nie da się odłożyć na później. Fotelik samochodowy powinien się montować w łatwy wręcz intuicyjny sposób w samochodzie oraz – co ważne – na wózku. Tak, by nie tylko tata ze zmysłem inżynierskim, ale i mama gubiąca się w technice (lub odwrotnie tata humanista i mama typ pomysłowy Dobromir!), babcia czy starszy brat mogli prawidłowo i bezpiecznie móc go zamontować.

Jaki fotelik samochodowy kupić?

Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Z tego powodu staramy się zabezpieczyć małe pociechy przed każdym zagrożeniem, jakie może je spotkać. Jednym z miejsc, gdzie niemowlak narażony jest na szczególne ryzyko utraty zdrowia jest samochód. Nawet jeśli będziesz starać się jechać bardzo ostrożnie nie masz wpływu na to, jak reagować będą inni kierowcy. Dlatego też musisz zadbać o to, by w przypadku ostrego hamowania lub stłuczki bobas stabilnie utrzymał się w jednym miejscu. Jedynym i najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa dziecku przy zachowaniu wysokiego komfortu jego siedzenia jest posadzenie go w specjalnym foteliku dostosowanym do jego wagi. W tym artykule skupimy się na produktach przeznaczonych dla dzieci od narodzin do momentu osiągnięcia wagi 13 kg. Wielu rodziców zastanawia się, jaki fotelik samochodowy 0-13 kg wybrać, by spełnił wszystkie ich wymagania. W niniejszym poradniku opiszemy wszystkie ważne właściwości dobrej jakości produktu.

Foteliki samochodowe 0-13 kg w dobrych cenach

W sklepach znajdziesz foteliki w przeróżnych cenach. Najtańsze siodełka kupisz już za niecałe 300 zł, natomiast najdroższe mogą kosztować nawet kilka tys. zł. Pamiętaj jednak, że cena nie gwarantuje dobrej jakości. Warto więc dokładnie porównać kilka wariantów i wybrać model, który wyda Ci się najlepszy pod względem trwałości i bezpieczeństwa.

 

Naszym zdaniem najlepszy wybór fotelika samochodowego 0-13kg

 

Najlepsze foteliki samochodowe MAXI-COSI 0-13kg

Najlepsze foteliki samochodowe MAXI-COSI 0-18kg

Foteliki samochodowe 0-13 isofix

 

Wyróżnione foteliki samochodowe 0-13kg

 

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.