Żelazko z Generatorem Pary Ranking

Ranking żelazko z generatorem pary czerwiec 2024

Poniżej najpopularniejsza żelazka z generatorem pary – ranking sporządzony na postawie serwisu porównującego ilość kupionych produktów. Mamy nadzieję, że ranking ten będzie przydatny podczas zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem żelazek oraz ich opisami. Wybierz mądrze i nie przepłacaj.

W tym artykule przeczytasz o żelazkach z generatorem pary:

 1. Żelazko z generatorem pary Tefal SV7030 – sprawdź cenę
 2. Żelazko z generatorem pary PHILIPS GC8750 – sprawdź cenę
 3. Żelazko z generatorem pary TEFAL V6020 – sprawdź cenę
 4. Żelazko z generatorem pary Tefal SV8011 – sprawdź cenę
 5. Żelazko z generatorem pary Eldom DA300 Alta  – sprawdź cenę
 6. Żelazko z generatorem pary PHILIPS PerfectCare Elite  – sprawdź cenę

Techniczne porównanie powyższych modeli żelazek z generatorem pary:

Miejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Miejsce 6
ModelTefal SV7030PHILIPS GC8750TEFAL V6020/6040Tefal SV8011 Eldom DA300 Alta PHILIPS PerfectCare
Maksymalne ciśnienie pary5,5 bar6,5 bar5,2 bar6,1 bar2,5 bar8 bar
Moc2200 W 2600 W 2200 W 2800 W 2400 W2700 W
Rodzaj stopyCeramiczna Ceramiczna Ceramiczna Ceramiczna -Ceramiczna
Wytwarzanie pary120 g/min120 g/min100 g/min120 g/min50 g/min165 g/min
Zbiornik wody-1,8 l---

 

Jaki generator pary – MIEJSCE I

Generator pary Tefal SV7030

Sprawdź cenę na 

Tefal SV7030 – Teraz prasowanie może być jeszcze sprawniejsze dzięki silnej parze i wyjmowanemu zbiornikowi na wodę. Szybkie i bezproblemowe prasowanie generatorem Liberty dzięki jego silnej parze. Pompa o ciśnieniu 5,5 bara błyskawicznie rozprasowuje materiał, a dodatkowe uderzenie pary 310 g/min pozwala uporać się nawet z najbardziej opornymi zagnieceniami.

Ten nowoczesny generator pary posiada szereg funkcji usprawniających prasowanie, np. blokadę easy-carry ułatwiającą transport i przechowywanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, a także wkład antywapienny, ułatwiający konserwację i przedłużający okres eksploatacji sprzętu. Generator pary Liberty: doskonałe wyniki prasowania, pełna wygoda i wolność.

 

Jaki generator pary – MIEJSCE II

Generator pary PHILIPS GC8750

Sprawdź cenę na 

PHILIPS GC8750 – Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Performer umożliwia naprawdę łatwe i efektywne prasowanie bez ryzyka przypalenia tkanin. Silny, ciągły strumień pary wnika głęboko we włókna, w prosty sposób usuwając zagniecenia.
Superszybkie prasowanie
dzięki silnemu, ciągłemu strumieniowi pary
Ciśnienie pompki do 6,5 bara
Silne uderzenie pary do 420 g
Zbiornik wody o poj. 1,8 l
Zabezpieczenie na czas przenoszenia

 

 

Jaki generator pary – MIEJSCE III

Generator pary TEFAL SV6020

Sprawdź cenę na 

TEFAL SV6020 – Generator pary SV5020 Generator pary Purely and Simply wyposażono w wyjątkowo duży zbiornik na wodę.  4-krotnie większa pojemność zbiornika pozwoli Ci wygodnie prasować przez dłuższy czas, bez konieczności uzupełniania wody*. Wymienny filtr oczyszcza wodę pozwalając na wytwarzanie pozbawionej kamienia, czystej pary, co dodatkowo zwiększa żywotność urządzenia.

 

 

Jaki generator pary – MIEJSCE IV

Sprawdź cenę na 

Tefal SV8011 –

 1. 3x silniejszy wyrzut pary
  w porównaniu do tradycyjnego żelazka
 2. Do 2x szybsze prasowanie
  w porównaniu do tradycyjnego żelazka
 3. Prasowanie zarówno w pionie jak i poziomie
 4. Mniejsza waga żelazka
  Pojemnik z wodą umieszczony w bazie urządzenia
 5. Do 2h prasowania
  bez uzupełniania pojemnika na wodę

 

 

Jaki generator pary – MIEJSCE V

Sprawdź cenę na 

Eldom DA300 Alta – Stacja parowa Eldom DA300 Alta Gwarancja doskonałych efektów, niezależnie do tego czy prasujesz w poziomie czy w pionie. Stacja parowa DA300 pozwoli Ci wygodnie wyprasować każdy rodzaj tkaniny. Umieszczenie wyjmowanego zbiornika na wodę w podstawie urządzenia sprawia, że samo żelazko jest o wiele lżejsze od tradycyjnego i łatwiej się nim operuje co można odczuć już po pierwszym prasowaniu. Oddzielny moduł odpowiedzialny za dostarczanie stałego i silnego strumienia pary pozwala na ogrzanie, nawilżenie i rozluźnienie włókien tkanin przez co bardzo łatwo je rozprostować. Zwiększa to wydajność prasowania w porównaniu do tradycyjnego żelazka nawet do 40%. Na dodatek można prasować zarówno w poziomie – na desce do prasowania jak i w pionie, gdy odzież wisi swobodnie na wieszaku! Model DA300 ALTA posiada wysokiej jakości trwałą stopę ceramiczną, filtr Anti-Calc zapobiegający odkładaniu się wapnia oraz blokadę kapania (Anti-Drip). Jest też wyposażony w regulację temperatury, a także specjalną blokadę żelazka, ustawionego na podstawie stacji, która zapewnia jej bezpieczne przechowywanie i przenoszenie.

 

Jaki generator pary – MIEJSCE VI

Sprawdź cenę na 

PHILIPS PerfectCare Elite – Inteligentny czujnik DynamiQ precyzyjnie wykrywa, gdy żelazko jest w ruchu i automatycznie włącza parę zapewniając jej silny strumień zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny. Dodatkowo, żelazko samo wyłącza parę, gdy przestajesz prasować, bez konieczności używania przycisku. Ułatwia to prasowanie i skraca jego czas.

Doskonały poślizg i wysoka trwałość.
Stopa T-ionicGlide – Prasowanie jeszcze gładsze i szybsze dzięki nowoczesnej stopie żelazka T-ionicGlide. Wykonano ją z dwa razy twardszej od aluminium stali szlachetnej i pokryto sześciowarstwową powłoką z tytanu. A to sprawia, że jest maksymalnie odporna na zarysowania oraz z łatwością przesuwa się po tkaninie.
Do 2 godz. ciągłego prasowania. Duży odłączany zbiornik wody

Większe partie ubrań wyprasujesz bez konieczności robienia przerw. Nawet do 2 godzin! Gdy odpowiednia dioda poinformuje o kończącej się wodzie, jej poziom łatwo uzupełnisz – nalewając bezpośrednio z kranu.

 

RANKING na podstawie serwisu NOKATU

Najpopularniejszy generator pary czerwiec 2024

 

Generator pary Philips cena

 

Generator pary Tefal

 

Generator pary Bosch

 

 

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.