Electrolux EEA111

2 ofert od 329,0 zł do 379,99 zł
Szczegóły
Producent Electrolux
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.25 l
Moc 1470 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 22 cm
Głębokość 26 cm
Sterowanie mechaniczne
EAN 7332543301461
Opis

Ekspres ciśnieniowy EEA 111 Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1250W, objętości zbiornika na wodę 1.25 l, z regulacją ilości kawy, funkcją podgrzewania filiżanek oraz z funkcją automatycznego wyłączenia po 30 minutach.

EKSPRESY CIŚNIENIOWE ELECTROLUX Sposób na zaparzenie takiej kawy, jaką najistotniej żeby zaparzyć wyśmienitą kawę, należy zadbać o każdy, choćby najdrobniejszy detal. Obfite ciśnienie podczas parzenia kawy gwarantuje bogaty i energiczny smak.

Ciśnienie to siła z jaką podgrzana woda będzie przepływała poprzez zmielone ziarna i zabierała z nich smak i aromat. Do zrobienia espresso potrzeba 9 barów ciśnienia. W ekspresie ELECTROLUX EEA 111 ciśnienie wynosi 15 bar.

Dysza pary do spienienia mleka Marzy Ci się Cappuccino z aksamitną pianką? Nie ma sprawy! Ekspres z dyszą pary daje możliwość przygotowania Twojego ulubionego Cappuccino! Wyjmowany pojemnik na wodę Wyjmowany pojemnik na wodę o obszerności 1,25 l i tacka ociekowa z myślą o łatwej obsłudze i czyszczeniu urządzenia Dwie filiżanki kawy równocześnie Dozownik kawy czyli ujście dla zaparzonej kawy.

Może być pojedyńczy lub podwójny. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw równocześnie przez ustawienie filiżanek jedna obok drugiej korzystając z funkcji podwójnego Espresso....