Electrolux EEA111

  Szczegóły
  Producent Electrolux
  Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
  Pojemność 1.25 l
  Moc 1470 W
  Rodzaj kawy mielona
  Szerokość 22 cm
  Głębokość 26 cm
  Sterowanie mechaniczne
  EAN 7332543301461
  Opis

  Ekspres ciśnieniowy EEA 111 Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1250W, objętości zbiornika na wodę 1.25 l, z regulacją ilości kawy, funkcją podgrzewania filiżanek oraz z funkcją automatycznego wyłączenia po 30 minutach.

  EKSPRESY CIŚNIENIOWE ELECTROLUX Sposób na zaparzenie takiej kawy, jaką najistotniej żeby zaparzyć wyśmienitą kawę, należy zadbać o każdy, choćby najdrobniejszy detal. Obfite ciśnienie podczas parzenia kawy gwarantuje bogaty i energiczny smak.

  Ciśnienie to siła z jaką podgrzana woda będzie przepływała poprzez zmielone ziarna i zabierała z nich smak i aromat. Do zrobienia espresso potrzeba 9 barów ciśnienia. W ekspresie ELECTROLUX EEA 111 ciśnienie wynosi 15 bar.

  Dysza pary do spienienia mleka Marzy Ci się Cappuccino z aksamitną pianką? Nie ma sprawy! Ekspres z dyszą pary daje możliwość przygotowania Twojego ulubionego Cappuccino! Wyjmowany pojemnik na wodę Wyjmowany pojemnik na wodę o obszerności 1,25 l i tacka ociekowa z myślą o łatwej obsłudze i czyszczeniu urządzenia Dwie filiżanki kawy równocześnie Dozownik kawy czyli ujście dla zaparzonej kawy.

  Może być pojedyńczy lub podwójny. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw równocześnie przez ustawienie filiżanek jedna obok drugiej korzystając z funkcji podwójnego Espresso....