Co kupić w ciąży? Przydatne gadżety

Co kupić dla kobiety w ciąży? Przydatne gadżety i nie tylko.

 

PODUSZKA do spania DLA KOBIET W CIĄŻY

Poduszka daje wsparcie Twoim zmęczonym plecom i pomaga ułożyć w jednej linii kark, kręgosłup, biodra i nogi, dzięki czemu będziesz mogła porządnie i zdrowo wypocząć. Poduszka daje także możliwość podparcia brzucha, dzięki środkowej, nieco szerszej części. Tak jak w przypadku wsparcia pleców, dzięki zastosowaniu poduszki  łatwo uzyskasz optymalne ułożenie ciała, zapobiegając niepotrzebnym napięciom karku czy kręgosłupa. Zwinięta w rogala służy jako oparcie dla zmęczonych i obolałych pleców, a także jako wałek pod opuchnięte nogi.

Poduszka  pozwala na wygodne karmienie dziecka. Wystarczy owinąć poduszkę wokół talii i umieścić na niej maluszka. Poduszka zapewnia maksimum komfortu podczas karmienia na siedząco, zapewniając wsparcie pleców oraz odpowiednie podparcie ramion.

 

Polecane ubrania w ciąży

Staniki dla matek karmiących:

Multifunkcyjne staniki. Stanik doskonały równocześnie na okres ciąży jak i okres karmienia. Miękki, bawełniany, bez fiszbin- świetnie dopasowuje się do kształtu zmieniających się piersi. W czasie ciąży daje poczucie komfortu natomiast podczas laktacji umożliwia komfortowe karmienie maluszka dzięki prosto odchylającym się miseczkom. Wyśmienity na pierwszy okres karmienia, do szpitala i do karmienia nocnego.

 

Bluzki ciążowe:

Bluzki produkowane z niezwykle miłej w dotyku, wysokiej jakoś ci wiskozy, dostępne w najmodniejszych w tym sezonie kolorach. pozostały zaprojektowane tak, żeby podkreślać rosnący brzuszek. Dzięki bocznym marszczeniom są dobrane do ciała niezależnie od wielkoci brzuszka.

 

Koszule nocne ciążowe:

 

Legginsy ciążowe:

 

Majtki ciążowe:

 

Ładne piżamy ciążowe:

 

Płaszcze i kurtki ciążowe:

 

Spodnie ciążowe:

 

Sukienki ciążowe:

 

Płaszcze i kurtki ciążowe:

 

 

 

 

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.