Jaki parowar kupić

✅ Jaki parowar kupić, polecane modele czerwiec 2024

➤ Sprawdź ranking parowarów. Gotując posiłki w tradycyjny sposób – w wodzie, pozbywamy się mnóstwa minerałów i witamin. Wylewając wodę wyrzucamy wszystko to co najcenniejsze w warzywach, owocach, mięsie, rybie… Dlatego bardzo dobrą alternatywą, aby wszystkie te wartości zachować jest gotowanie na parze w parowarze.

Zanim kupisz parowar, warto poznać choć podstawowe parametry, którymi charakteryzują się parowary:

  • Automatyczne programy gotowania
  • Pojemność parowaru
  • Ilość pojemników
  • Rodzaj obudowy: plastikowy / szklany
  • Dodatkowe wyposażenie: zintegrowana podstawka na jajka; pojemnik na zupę i ryż
  • Moc parowaru

Dobre parowary to takie, które gwarantują najwyższą jakość przyrządzania potraw i obsługę wielu funkcji dodatkowych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking, w którym znalazły się najlepiej oceniane produkty sprzedawane w sklepach internetowych. Dzięki niemu dowiecie się, na które parowary warto zwrócić uwagę.

Gotowanie na parze pozwala na przyrządzenie wielu zdrowych potraw, dlatego skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby wskazać na produkty najczęściej kupowane, ale także te, które zostały pozytywnie ocenione przez producentów. Opracowaliśmy również osobny ranking producentów parowarów, dzięki czemu dowiecie się, której firmie można zaufać.

 

Porada – jaki kupić parowar?

Parowar kupujesz raz! Dlatego też dobrze wybierz swój parowar. Powinien on zagwarantować najwyższą jakość przyrządzanych potraw. Pomogą Ci w tym na pewno gotowe programy u urządzeniu, którymi w łatwy sposób przygotujesz zdrowy i pożywny posiłek.

Poniżej zestawienie parowarów, na które wg naszej opinii warto zwrócić uwagę. Nasz ranking powstał w oparciu o opinie wielu klientów, ilości sprzedaży na Allegro, czy też własnego doświadczenia. Jednocześnie zachęcamy do pozostawienia opinii o parowarze, który już zakupiłaś/eś. Z góry dziękujemy za podzielenie się opiniami!

Parowar szklany

Warto również zwrócić uwagę, z jakie materiału jest wykonany parowar. Polecamy parowary szklane, które znaczniej łatwiej się czyści, potrawy nie mają posmaku plastiku i na których nie widać rys. Natomiast parowary ze ściankami plastikowymi są bardziej odporne na stłuczenia.

 

Parowar ranking czerwiec 2024

 

Miejsce 1

 

Najlepszy parowar, jaki warto kupić!

W naszym rankingu parowarów wygrał parowar ZELMER 37z011

 

Miejsce 2

Drugie miejsce w rankingu parowarów zajął ZELMER SC1002

Miejsce 3

Trzecie miejsce pośród parowarów zajął TEFAL VS4003

Miejsce 4

Czwarte miejsce należy do PHILIPS HD 9140

Miejsce 5

 

Parowar Amica PT 3011

 

Jaki parowar do 300 zł?

 

Ranking sokowników – parowar do owoców

 

W naszym zestawieniu nie zabraknie również parowarów do owoców czerwiec 2024

[ratings]

Ranking 2020

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.