Amica EB8562

  Szczegóły
  Producent Amica
  EAN 5906006556945
  Kolor srebrny
  Rodzaj piekarnika elektryczny
  Wysokość 59 cm
  Szerokość 59 cm
  Głębokość 57 cm
  Klasa energetyczna A
  Pojemność 66 l
  Rożen obrotowy tak
  Prowadnice
  • drabinkowe
  • teleskopowe
  Opis

  Równomierne pieczenie Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, posiadając pewność, iż będą one równo zarumienione i wypieczone.

  Czyszczenie piekarnika: AqualyticSystem Czasochłonne szorowanie piekarnika to już przeszłość! Dzięki funkcji AqualyticSystem łatwo i momentalnie oczyścisz piekarnik z uciążliwych zabrudzeń. Starczy wlać 0,5 l wody na blachę i włączyć program, a po jego zakończeniu pousuwać zabrudzenia.

  To bardzo proste, ponieważ komora piekarnika pokryta jest super gładką emalią AquaRealEase®, w którą nie wnikają cząstki brudu. Bez trudu. Bez brudu! Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz.

  By ułatwić cykl czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste.

  ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania. Chłodny front (3 szyby w drzwiach) użycie szyby refleksyjnej i aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam stanowczo ograniczyć temperaturę drzwi piekarnika.

  dzięki czemu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już za każdym razem bezpieczne. SoftClose - miękkie domykanie drzwi Za sprawą tego rozwiązania trzaskające nieprzyjemnie drzwi piekarnika to już przeszłość! Zawiasy zaopatrzone zostały w specjalne tłumiki, sprawiając, że drzwi samoczynnie wyhamowują tuż przed całkowitym zamknięciem.

  SoftClose to komfort i bezpieczeństwo w Twojej kuchni. Szybki nagrzew Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja zezwala na wyjątkowo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury.

  Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub usztywniony grill, a także wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do prędkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, iż ze wszystkim zdążysz na czas!

  Podświetlane chowane pokrętła z całą pewnością dbasz o to, by Twoja kuchnia urządzona była elegancko i poręcznie. Podświetlane chowane pokrętła znakomicie wpiszą się w wizję Twojej wyśmienitej kuchni. Czerwone podświetlenie włączy się samoczynnie przy jakimkolwiek ruchu pokrętłami.

  dzięki temu bez problemu ustawisz pożądaną wartość, choćby przy słabym świetle. Po ustawieniu parametrów, pokrętła możesz wsunąć do pokrywy, zwiększając przy okazji bezpieczeństwo i łatwość czyszczenia.

  Programator sensorowy Ts Dużo się dzieje w kuchni? Nie masz głowy, aby o wszystkim pamiętać? Nie musisz! Programator Ts zapamięta za Ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a choćby go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora!

  I jeszcze poinformuje Cię o tym dźwiękiem! komfortowo ustawiasz czas pieczenia, korzystając z dotykowych sensorów na elektronicznym wyświetlaczu. Ale to nie tylko wygoda, to również pewność, iż Twoje dania się nie przypalą, choćby jeśli całkiem o nich zapomnisz.

  Twoja kuchenka będzie pamiętać za Ciebie! Klasa energetyczna A Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technice rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty mają klasę energetyczną A.

  Najwyższa klasa energetyczna A zagwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną. Rożen Któż nie lubi pysznie chrupiących potraw… Dzięki funkcji Rożen możesz je przygotować, kiedy tylko masz na to ochotę.

  Obrotowy rożen zagwarantuje równomierne opiekanie potrawy, co sprawia, że staje się ona smakowicie zarumieniona na całej powierzchni. Palce lizać! Supergrill 2000 W Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to realne!

  Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz większe porcje mięsa, mając pewność,za każdym razem będą one miękkie wewnątrz z pysznie chrupiącą skórką. Liczba funkcji piekarnika: 10 uwielbiasz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie!

  Piekarniki Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym prędki nagrzew i Rozmrażanie. Od dzisiaj rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  Łatwy demontaż drzwi bez wątpienia wiesz, jak trudne jest domycie drzwi i szyby piekarnika, bardzo na krawędziach i w narożnikach. Drzwi w piekarnikach Amica wyposażone zostały w specjalne zawiasy umożliwiające nietrudny i szybki demontaż.

  dzięki temu możesz je zdjąć i bezpiecznie wyczyścić. Po zdjęciu drzwi zyskujesz także lepszy dostęp do komory piekarnika i możesz ją prosto oczyścić. Drabinki boczne Piekarniki Amica to z reguły ergonomiczne rozwiązania służące Twojemu wygodni.

  Drabinki boczne pozwolą Ci na nieskomplikowane i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. Drabinki możesz także umyć w zmywarce, unikając czasochłonnego szorowania.

  A jeśli uznasz,Ci trzeba prowadnic teleskopowych, dokonaj zakupu je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort! Przepisy na drzwiach Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to poręczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.