Garett Strong

  • Producent: Garett
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 128 x 96
  • System operacyjny: producenta
  • Pojemność akumulatora: 200 mAh
  • Zobacz szczegóły
  • Zobacz opis
17 ofert od 174,11 zł do 199,0 zł
Szczegóły
Producent Garett
Rozdzielczość wyświetlacza 128 x 96
System operacyjny producenta
Pojemność akumulatora 200 mAh
Komunikacja Bluetooth
Opis

SmartWatch Garett Strong to jeden z najnowszych modeli na rynku, charakteryzuje go wytrzymaa, wodoszczelna i pyoszczelna pokrywa, niezwykle dugi czas pracy na baterii, podwietlany wyświetlacz.
wbudowany alarm, stoper, termometr, barometr, wysokociomierz, detektor snu, krokomierz, funkcjami mona zarzdza przez aplikacj, ktr pobiera si na smartfona, za darmo ze sklepu Google Play albo App Store.
PENA KOMPATYBILNO Z SYSTEMAMI ANDROID I iOS
wbudowany Bluetooth w wersji 4.0. Zapewnia pen kompatybilno zegarka z systemami Android i iOS. Po sparowaniu ze smartfonem Garett Strong informuje uytkownika o przychodzcym poczeniu telefonicznym, wiadomoci sms, wiadomociach z komunikatorw.
WODOSZCZELNA I PYOSZCZELNA obudowa
Garett Strong jest certyfikowany przez producenta poziomym ochrony IP67. Oznacza to, e pokrywa tego smartwatcha jest pyoszczelna i wodoszczelna.
DUGI CZAS PRACY BATERII
Garett Strong znamionuje si niskim poborem mocy, dziki czemu moe dziaa bezustannie poprzez okoo 8-12 miesicy na jednej baterii, baterie s wymienne.
ZDALNE STEROWANIE APARATEM W SMARTPHONIE
Po sparowaniu telefonu z zegarkiem, moliwe jest robienie zdj telefonem komrkowym, wciskajc tylko przycisk w zegarku. Np. Chcemy zrobi selfie czy zdjcie rodzinne, ustawiamy telefon na dan odlego od nas a za spust aparatu suy nam zegarek (zrobione zdjcie zapisze si w telefonie.
BIJ SWOJE REKORDY Z GARETT STRONG
zastosowany krokomierz nadzoruje kondycj uytkownika w czasie rzeczywistym. Moliwy jest dokadny pomiar iloci przebytego dystansu, zrobionych krokw, spalonych kalorii. Wraz z Garett Strong motywujesz si do uprawiania sportw oraz bijesz wasne rekordy.
DLACZEGO WYMYLONO SMARTWATCHE?
To proste! Chciano w ten sposb uniezaleni uytkownikw smartfonw od cigego spogldania na telefon, poniewa statystycznie robi to 150 razy na dzie.
EAN: 5906874848432
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5906874848432
Model: Garett Strong
Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
Przekątna ekranu: 1,12"
wariant matrycy: TFT LCD
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: Powiadomienie dźwiękowe, kiedy przychodzi połączenie głosowe albo wiadomość tekstowa
Bateria: Bateria wymienna CR2032
Czas czuwania (maks.): 12 miesięcy
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
nadaje się do: Kompatybilność z systemami Android oraz iOS
Akcesoria w zestawie: - SmartWatch Garett Strong- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna (gwarancja 12 miesięcy)- Oryginalne pudełko
Kolor: Niebieski
wymiary: 55 x 54 18 mm
Waga: 70 g
Pozostałe atrybuty: - Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10 metrów- rodzaj baterii Bateria wymienna CR2032- Czas pracy na baterii Około 8-12 miesięcy- Wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa, Garett Strong jest certyfikowany poprzez producenta stopniem ochrony IP67. Oznacza to,pokrywa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.- Powiadomienie dźwiękowe, kiedy przychodzi połączenie głosowe albo wiadomość tekstowa- wykonywanie fotografii telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę- Wytrzymała bateria, Garett Strong znamionuje się niskim poborem mocy, dzięki temu może działać nieprzerwanie przez około 8-12 miesięcy na jednej baterii, baterie są wymienne- Podświetlany wyświetlacz, wciskając jeden z przycisków zegarka włączamy podświetlenie ekranu- Krokomierz przedstawia ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie oraz ile spaliło się kalorii- Tryb przypominający o braku dynamiczności, posiada funkcję po aktywowaniu której w sytuacji braku aktywności fizycznej włączy się alarm- Monitor snu, prezentuje przespane godziny i sprawność snu- Stoper, mierzy czas- Budzik, {pomocn|przydatn)y podczas codziennego użytkowania- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia