Garett Strong

  • Producent: Garett
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 128 x 96
  • System operacyjny: producenta
  • Pojemność akumulatora: 200 mAh
  • Zobacz szczegóły
  • Zobacz opis
13 ofert od 169,0 zł do 219,0 zł
Szczegóły
Producent Garett
Rozdzielczość wyświetlacza 128 x 96
System operacyjny producenta
Pojemność akumulatora 200 mAh
Komunikacja Bluetooth
Opis

SmartWatch Garett Strong to jeden z najnowszych modeli na rynku, charakteryzuje go wytrzymała, wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa, niezwykle długi czas pracy na baterii, podświetlany wyświetlacz.
wbudowany alarm, stoper, termometr, barometr, wysokościomierz, detektor snu, krokomierz, funkcjami można zarządzać przez aplikację, którą pobiera się na smartfona, za darmo ze sklepu Google Play albo App Store.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMAMI ANDROID I iOS
wbudowany Bluetooth w wersji 4.0. Zapewnia całkowitą kompatybilność zegarka z systemami Android i iOS. Po sparowaniu ze smartfonem Garett Strong informuje użytkownika o przychodzącym połączeniu telefonicznym, wiadomości sms, wiadomościach z komunikatorów.

WODOSZCZELNA I PYŁOSZCZELNA pokrywa
Garett Strong jest certyfikowany poprzez producenta stopniem ochrony IP67. Oznacza to,pokrywa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.

DŁUGI CZAS PRACY BATERII
Garett Strong znamionuje się niskim poborem mocy, dzięki czemu może działać nieustannie przez około 8-12 miesięcy na jednej baterii, baterie są wymienne.

ZDALNE STEROWANIE APARATEM W SMARTPHONIE
Po sparowaniu telefonu z zegarkiem, osiągalne jest robienie fotografii telefonem komórkowym, wciskając jedynie przycisk w zegarku. Np. Chcemy zrobić selfie czy zdjęcie rodzinne, ustawiamy telefon na daną odległość od nas a za spust aparatu służy nam zegarek (zrobione zdjęcie zapisze się w telefonie.

BIJ SWOJE REKORDY Z GARETT STRONG
zastosowany krokomierz kontroluje kondycję użytkownika w czasie rzeczywistym. Osiągalny jest skrupulatny pomiar ilości przebytego dystansu, zrobionych kroków, spalonych kalorii. Wraz z Garett Strong motywujesz się do uprawiania sportów, a także bijesz własne rekordy.

DLACZEGO WYMYŚLONO SMARTWATCHE?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.EAN: 5906874848432
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5906874848432
Model: Garett Strong
Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
Przekątna ekranu: 1,12"
wariant matrycy: TFT LCD
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: Powiadomienie dźwiękowe, kiedy przychodzi połączenie głosowe lub wiadomość tekstowa
Bateria: Bateria wymienna CR2032
Czas czuwania (maks.): 12 miesięcy
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
pasuje do: Kompatybilność z systemami Android oraz iOS
Akcesoria w zestawie: - SmartWatch Garett Strong- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna (gwarancja 12 miesięcy)- Oryginalne pudełko
Kolor: Niebieski
rozmiary: 55 x 54 18 mm
Waga: 70 g
Pozostałe właściwości: - Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10 metrów- typ baterii Bateria wymienna CR2032- Czas pracy na baterii Około 8-12 miesięcy- Wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa, Garett Strong jest certyfikowany przez producenta poziomym ochrony IP67. Oznacza to,pokrywa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.- Powiadomienie dźwiękowe, kiedy przychodzi połączenie głosowe albo wiadomość tekstowa- wykonywanie zdjęć telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę- Wytrzymała bateria, Garett Strong cechuje się niskim poborem mocy, dzięki temu może działać nieprzerwanie poprzez około 8-12 miesięcy na jednej baterii, baterie są wymienne- Podświetlany ekran, wciskając jeden z przycisków zegarka włączamy podświetlenie ekranu- Krokomierz prezentuje ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie, a także ile spaliło się kalorii- Tryb przypominający o braku aktywności, posiada funkcję po aktywowaniu której w sytuacji braku aktywności fizycznej włączy się alarm- Monitor snu, prezentuje przespane godziny i wydajność snu- Stoper, mierzy czas- Budzik, {pomocn|przydatn)y podczas codziennego użytkowania- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia