Hotpoint LSTB4B01

  Szczegóły
  Producent Hotpoint
  Wysokość 82 cm
  Szerokość 44 cm
  Głębokość 57 cm
  Klasa energetyczna A
  Pojemność 10 kpl. naczyń
  Zużycie wody 10 l
  Ilość programów 4
  Sterowanie elektroniczne
  EAN 8050147038338
  Poziom hałasu 51 dB
  Opis

  Zmywarka Hotpoint-Ariston LSTB 4B01 EU Zmywarka Hotpoint-Ariston LSTB 4B01 EU Zmywarka do zabudowy z zintegrowanym panelem sterowania, o szerokości 45 cm, w klasie energetycznej A+. Gromadzi 10 kompletów naczyń - perfekcyjna dla przeciętnych i pokaźnych gospodarstw domowych.

  Wzorowe użycie wody - zaledwie 10 litrów na cykl zmywania. Maksymalna siła zmywania Wybierająć cykl energiczny możemy się spodzieważ aż do 30% większej mocy zmywania niżeli w cyklu charakterystycznym. Wystarczy wybrać program energiczny, aby efekty zmywania były idealne!

  Redukcja przykrych aromatów dzięki technologii ACTIVE OXYGEN nowoczesna technika, która w w pełni naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 71% nieprzyjemnych zapachów, nawet po 24 godzinach. Maksymalna sprężystośc w zarządzaniu przestrzenią Zmywarka wyposażona jest w ruchome i wyjmowane części, które umożliwiają załadowanie naczyń i przyborów kuchennych o różnych kształtach i wielkościach.

  Zapomnij o brudnych naczyniach Ręczne zmywanie naczyń to dla większości przykry obowiązek domowy. Zmywarka zrobi to za Ciebie, a przy tym zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Dzięki zmywarce nigdy więcej nie będziesz namaczać ani skrobać brudnych naczyń.

  Zmywarka w Twoim domu - to się opłaca Dzięki zmywarce zużyjesz mniej wody niż przy zmywaniu samodzielnym. Umycie pełnego kompletu naczyń własnoręcznie to zastosowanie prawie 90 litrów wody, podczas gdy zmywarka LSTB4B01EU zużyje zaledwie 10 litrów, przy takiej samej ilości naczyń.

  na dodatek zmywarka podczas pracy pobiera tylko zimną, a co z tego wynika tańszą wodę. Korzystanie ze zmywarki to mądre i przyjazne dla środowiska naturalnego oszczędzanie. Dane PODSTAWOWE producent Hotpoint-Ariston objętość użytkowa 10 kompletów rodzaj panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne wyświetlacz Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w procesu 0,94 kWh Roczne zużycie energii 237 kWh Zużycie wody w procesu 10 litrów Roczne zużycie wody 2800 l Poziom hałasu 51 dB FUNKCJE ilość programów 4 Niepełny załadunek Tak Opóźniony start Nie Program prędki Tak Temperatury zmywania 40° 45° 50° 55° 60° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak użyte technologie Eco atrybuty FIZYCZNE Szerokość zabudowy 45 cm Głębokość 55cm Wysokość 82 cm kolor Białe