Jaki orbitrek wybrać? Ranking

Jaki orbitrek wybrać? Który kupić?

Orbitrek jest urządzeniem, które bardzo dobrze spala tkankę tłuszczową i kształtuje sylwetkę, przy jednoczesnym nie obciążaniu stawów czy kręgosłupa (ma to miejsce zwłaszcza podczas biegania). Orbitrek i trenaż eliptyczny uaktywnia bardzo dużo różnych mięśni w naszym ciele. Są to mięśnie, które są pobudzane przez urządzenia takie jak bieżnia do biegania, rower czy też stepper. Można śmiało stwierdzić, że orbitrek to urządzenie, które łączy wiele innym urządzeń do ćwiczeń.

Decydując się na kupno orbitreka, mamy do wyboru trzy rodzaje mechanizmu działania: orbitrek mechaniczny czy też eliptyczny, orbitrek magnetyczny oraz elektromagnetyczny. Główną różnicą jest sposób, w jaki orbitrek tworzy opór obracanego koła. Polecamy zdecydowanie orbitrek magnetyczny oraz elektromagnetyczny.

Jaki najlepszy orbitrek magnetyczny?

Orbitrek magnetyczny do domu to naszym zdaniem dobry wybór. Są to urządzenia dość ciche, płynnie działają (w przeciwieństwie do mechanicznych), a ich cena jest bardzo dostępna. Są stosunkowo niewielkie, a trening na nich jest wyjątkowo efektywny. Dodatkowo warto się zainteresować orbitrekami elektromagnetycznymi,  które dodatkowo posiadają elektromagnesy w okół koła zamochowego. Dzięki temu takie orbitreki potrafią wiele dodatkowych pomiarów m.in. pomiar oporu w Watach.

Jaki orbitrek do domu?

Orbitrek jest urządzeniem, które jest stosunkowo dość duże. Jednak jeśli dobrze zaplanujemy jego umiejscowienie w mieszkaniu czy też domku, wówczas na pewno się zmieści. Wystarczy mieć około 4 m2, aby swobodnie ćwiczyć na orbitreku. Oczywiście idealną sytuacją jest, kiedy to w domu posiadamy osobne pomieszczenie/siłownię, gdzie trzymamy różne urządzenia do ćwiczeń. Wówczas dodanie orbitreka nie spowoduje bałaganu. Sytuacja nieco bardziej się komplikuje, gdy musimy orbitrek wstawić do naszej sypialni, czy o zgrozo do naszego dużego pokoju. Wówczas warto przemyśleć, zanim kupimy orbitrek, gdzie on będzie stał.

Wyróżniony orbitrek Grudzień 2019

Najlepsze orbitreki magnetyczne

Jak dobrać orbitrek do wzrostu?

Wybierając orbitrek warto zwrócić uwagę na możliwość m.in. regulację kierownicy do długości ręki, regulację długości kroku, regulację wysokości kroku, regulacja obciążenia.

Zaawansowane orbitreki powyżej 1000 zł

Dobry orbitrek do 1000 zł

...

w 6 sklepach od 547 zł

Porównaj ceny
...

w 1 sklepie za 998 zł

Zobacz w sklepie
...

w 1 sklepie za 999 zł

Zobacz w sklepie
...

w 1 sklepie za 649 zł

Zobacz w sklepie
...

w 1 sklepie za 719 zł

Zobacz w sklepie
...

w 1 sklepie za 890 zł

Zobacz w sklepie

Jaki orbitrek do 500 zł

Najlepsze orbitreki elektromagnetyczne

Zobacz najlepsze orbitreki na CENEO:

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
 

Summary
Ranking orbitreki
Article Name
Ranking orbitreki
Description
Orbitrek jest urządzeniem, które bardzo dobrze spala tkankę tłuszczową i kształtuje sylwetkę, przy jednoczesnym nie obciążaniu stawów czy kręgosłupa (ma to miejsce zwłaszcza podczas biegania). Orbitrek i trenaż eliptyczny uaktywnia bardzo dużo różnych mięśni w naszym ciele.
Author
Publisher Name
Tech-Rank
Publisher Logo

Wybrane rankingi 2019

Przedstawiamy wybrane rankingi z roku 2019. Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania strony Tech-Rank.